Milli Saraylar Daimi 350 Koruma Güvenlik ve İşçi Alımı Başvurusu

Milli Saraylar Daimi 350 Koruma Güvenlik ve İşçi Alımı Başvurusu

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı daimi 350 işçi ve Koruma Güvenlik Görevlisi Alımı başvuruları online olarak 12 Ocak 2020 tarihi bitiminde sona erecek. Alıma ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı 225 işçi ve 125 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Milli Saraylar 350 sürekli işçi ve koruma güvenlik görevlisi alımı başvuruları online olarak 12 Ocak 2020 tarihi bitimine kadar devam edecektir. Alım 3 şehre gerçekleşecektir.

Milli Saraylar idaresi tarafından toplam 350 personel alımı yapılacaktır. 225 sürekli işçi ve 125 sözleşmeli personel (koruma güvenlik görevlisi alımı) alınacaktır. Başvuru yapılmaya devam ediyor olup adaylar 12 Ocak 2020 günü saat 23.59’a kadar başvurularını yapabilir.

Cumhurbaşkanlığına bağlı Milli Saraylar idaresi tarafından 150 silahlı koruma ve güvenlik görevlisi, 40 bakım onarım işlerinde usta, 15 fabrikalarda usta ve 20 temizlik görevlisi olarak süreli işçi alınacaktır. İşçiler için ayrılacak olan kontenjan 225 kişiliktir. 80 restoratör, 15 tekniker ve 30 müze görevlisi ise sözleşmeli personel olarak alınacaktır. Sözleşmeli olarak alınanların sayısı ise 125 kişidir.

İşçi pozisyonuna en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Güvenlik görevlileri yazılı ve sözlü sınavla alınacaktır. Diğer işçiler ise uygulamalı ve sözlü sınavla alınacaktır. Bu işçiler Ankara, İstanbul ve Kocaeli adreslerinde istihdam edilecektir.

Sözleşmeli personel alımı içinse en az ön lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir. Mesleki uygulama, uygulama ve yazılı sınavlardan biri yapıldıktan sonra sözlü sınav yapılacaktır. Personel alımları kura ile yapılacaktır. Kura çekildikten sonra sözlü ya da uygulamalı sınavdan geçen adaylar iş başı yapabilecektir.

Milli Saraylar İdaresi 225 işçi alımı için tıklayın. Koruma güvenlik görevlisi alımı kılavuzu için tıklayın. Başvuru için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum