1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Milli Savunma Bakanlığı 25 Sözleşmeli Bilişim Personel Alıyor
Milli Savunma Bakanlığı 25 Sözleşmeli Bilişim Personel Alıyor

Milli Savunma Bakanlığı 25 Sözleşmeli Bilişim Personel Alıyor

Milli Savunma Bakanlığı Sözleşmeli 25 Bilişim Personel Alım (Kamu Personeli) ilanı 11 Mayıs 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar için 25 Mayıs 2018 de sona eriyor.

A+A-

Ankara MSB Sözleşmeli 25 Bilişim Personel alımı yapılacağı 11 Mayıs 2018 de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 25 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 25 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (25) personel alınacağı bildirildi.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Ayrıca yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece bir tanesine başvurabileceklerdir. Başvurular, 14 Mayıs 2018 ile 25 Mayıs 2018 tarihleri arasında www.msb.gov.tr adresinde bulunan "Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu"nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle istenilen belgelerle birlikte, en geç 25 Mayıs 2018 tarihi saat 17:00'a kadar Millî Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Memur ve İşçi Dairesi Başkanlığına (Yahya Galip Cad. Bakanlıklar/ANKARA 06100) elden ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla gönderilmek suretiyle yapılacaktır. Posta yoluyla gönderilen belgelerdeki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Milli Savunma Bakanlığı 25 Sözleşmeli Bilişim personel alımı ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.