1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Büro Personel Alımı
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Büro Personel Alımı

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Büro Personel Alımı

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi En az Lise Mezun Büro Personel Alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 30 Ekim de sona erecektir.

A+A-

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi En az Lise Mezun Büro Personel Alım ilanına başvuracak adaylar Lise ve Lisans Mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kılavuzu aşağıda verilmiştir.

Üniversiteye Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre 2016 yılı KPSSP94 (Ortaöğretim) ve 2016 yılı KPSSP3 (Lisans) puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alınacaktır.

Alınacaklar 3 Memur Üniversite Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığında görevlendirilecektir. Başvuru şekli Üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen yapmaları gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.) Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurulara, nitelikleri uygun olmayan veya eksik belge ile başvuran adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Adaylardan İstenen Belgeler: Nüfus Cüzdanı aslı. Fotoğraflı başvuru formu. Diploma/ mezuniyet belgesi aslı veya onaylı fotokopisi. KPSS-2016 sınavı KPSS P94 / KPSS P3 sonuç belgesi. Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen belgeler. Adayların aranılan niteliklerde belirtilen nitelikleri ile çalışma sürelerini, çalışmış oldukları kurumun antetli (ıslak imza ve kaşeli) yazısı ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelendirilmesi gerekmektedir.

Adaylar başvurularını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğü adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak çıktısı ile birlikte erkek adaylar için askerlik terhis, tecil, muafiyet belgelerinin aslı ve fotokopisi ile birlikte başvurabilir.

İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı’na 30 Ekim 2017 tarihine kadar şahsen başvurmaları gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Büro Personel Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.