MSB DKK Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı Daimi Personel Alımı

MSB DKK Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı Daimi Personel Alımı

MSB DKK Bakım Onarım Ve İstihkam Komutanlığı İŞKUR üzerinden 2 Eylül 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla daimi işçi statüsünde 2 personel alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 6 Eylül 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

MSB (Milli Savunma Bakanlığı) DKK bakım onarım ve istihkam komutanlığı daimi personel alımı yayımladı. Alımı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kocaeli Gölcük İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınladığı duyuru ile adaylara duyuru yapıldı.

Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

Reklam Tabelacı alımı 1 kişi için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (Lise) mezunu olması, 18-35 yaş aralığında olması, Askerlik ile ilişiği olmaması (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Kamu kurum ve kuruluşları kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmaması ve en az %40 engelli olduğunu gösteren Sağlık Kurul Raporuna Sahip olması ve çalışabilir durumda olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00005129595 olarak verilmiştir.

Oto Döşemecisi alımı 1 kişi için; Meslek Lisesi mezunu olup Döşemecilik, Mobilya Döşemeciliği, Mobilya Döşeme İmalatı dallarından birinden mezun olmak veya düz lise mezunu olup 3308 sayılı MEB onaylı Döşemecilik, Mobilya Döşemeciliği, Mobilya Döşeme İmalatı mesleki eğitim belgesi (Kalfalık/Ustalık)'ne sahip olması veya İlköğretim mezunu olup, Mesleki Yeterlilik Kurumunun Mobilya Döşemeciliği Ref kodu: 17UY0300 belgesine sahip olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00005129619 olarak verilmiştir.

Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam K.lığı Toplantı Salonu Gölcük/KOCAELİ 25 Eylül 2019 tarihi 15:00 - 16:00 saatleri arasında kura çekilişi yapılacaktır.

Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.