MSB Personel Alım Başvuruları 21-25 Ekim

MSB Personel Alım Başvuruları 21-25 Ekim

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel alımı ilanı yayınladı. Alıma başvurular 21-25 Ekim tarihleri arasında yapılacak. MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı bu alımı hangi şartlarda yapacak.

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı ilanı yayınladı. MSB personel alım başvuru şartları neler? MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı personel alımını hangi şehre yapacak?

Milli Savunma Bakanlığı personel alımını Ankara şehrine yapacak. Başvuru yapacaklar için öğrenim durumu en az lise olarak ilan edilmiştir. KPSS şartsız alım yapılacaktır. Başvuru yapan adaylar arasından noter kurası çekilerek yerleştirme yapılacak. Toplam istihdam sayısı 4 kişi olarak açıklanmıştır. Tek alıma başvuru kabul edilecektir. 3 ilan şeklinde yayınlanmıştır.

Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 21-25 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Her bir aday, İŞKUR'un internet sitesinde yayımlanan listedeki işyerlerinden sadece bir iş yeri için başvuru yapabilecektir.

Başvurunun son tarihi itibarıyla MSB sürekli işçi alımı için başvuracaklar; 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşından gün almamış olmak. Ankara ilinde ikamet ediyor olmak. Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan müracaat edecekler için; başvurunun son tarihi itibarıyla meslek liselerinin Kimya Teknolojisi Alanı Kimya Laboratuvarı veya Petrol-Rafineri dalından mezun olmak.

Engelli işçi alımına müracaat edecekler için, başvurunun son tarihi itibariyle meslek liselerinin Yiyecek -İçecek Hizmetleri Alanı Mutfak dalından mezun olmak. Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan müracaat edecekler için, 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 1076 sayılı Yedek subay ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetlerini yaparken 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralanmış olduğunu gösteren belgeye sahip olmak.

Engelli işçi alımına müracaat edecekler için; tüm vücut fonksiyon kaybının en az %40 olduğunu gösterir yetkili sağlık kuruluşlarından alınmış sağlık kurulu raporu belgesine sahip olmak.

NOT: Başvurular Ankara’ya alınacağı üzere sadece Ankara ikamet edenler ilana ulaşabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum