MSB Sözleşmeli Personel Alımı 10 Temmuz Mülakat

MSB Sözleşmeli Personel Alımı 10 Temmuz Mülakat

Milli Savunma Bakanlığı tarafından daha önce yapılan açıklamaya göre alınacak 9 personellerin sözleşmeli memur kadrosunda kurum bünyesinde istihdam edileceği duyurulmuştu.

Milli Savunma Bakanlığı yaptığı açıklamada alınacak 9 personelin sözleşmeli personel kadrosunda Arşiv Uzmanı olarak istihdam edileceğini belirtmiş ve başvurular alınmıştı.

Yapılan başvurular sonucunda başvuru kabul edilen adaylar için Mili Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklama aşağıdaki gibidir;

Milli Savunma Bakanlığında istihdam edilmek üzere Arşiv Uzmanı temin faaliyetleri 10 Temmuz 2020 tarihinde yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylardan, alım yapılacak unvan için kadro sayısının 10 katı kadar aday KPSS P3 puanına göre sıralanarak mülakat için çağrılmıştır.

Sıralama sonucunda son sıradaki adayın KPSS P3 puanı: 72,17572 taban puan olarak belirlenmiştir.

Adaylar, 10 Temmuz 2020 saat 08.00'da MSB Eğitim Merkezinde (Emniyet Mahallesi, Celal Bayar Blv. 77-A, 06560 Yenimahalle / ANKARA ) hazır bulunacaklardır.

Belirtilen tarihte sınav merkezinde bulunmayan adaylar sınav haklarını kaybedeceklerdir.

Adaylar sınava gelirken Başvuru Kılavuzunda belirtilen belgeleri şeffaf kapaklı mavi dosya içerisinde getireceklerdir.

Adayların sınava gelirken belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir. Ancak getirilen belgelerin asılları teslim edilmeyecek, adayın kendisinde kalacaktır.

Adayların, Koronavirüse karşı tedbirler kapsamında sınavın icra edileceği yerin nizamiyesinden itibaren yapılan uyarılara uyarak belirli bir disiplin içinde hareket etmeleri, sosyal mesafeyi korumaları ve maskelerini usulüne uygun şekilde takmaları önem arz etmektedir.

Adayların (Cep telefonu, akıllı saat, fotoğraf makinesi v.b.) ses ve görüntü kaydedici cihazlar ile sınav merkezine girişi kabul edilmeyecektir.

Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri sonlandırılacaktır.

Mülakata gelmeden önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okuyunuz ve çağrıldığınız tarihi mutlaka bir kez daha kontrol ediniz.

Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta veya telefon ile tebligat yapılmayacaktır.
Karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak öncelikle kurum internet adresinde yer alan bölüme bakınız.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan Duyuru metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.