1. HABERLER

  2. MEVZUAT

  3. MSB Teftiş Kurulu Yönetmeliğinde Değişikliğe Gidildi
MSB Teftiş Kurulu Yönetmeliğinde Değişikliğe Gidildi

MSB Teftiş Kurulu Yönetmeliğinde Değişikliğe Gidildi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından; Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı Teftiş Kurulu Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik adı ile yeni bir resmi gazete mevzuat değişikliği yayımlandı.

A+A-

22 Mayıs 2020 Resmi Gazetesinde yayımlanan mevzuat değişikliklerine bir yenisi daha eklendi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından onaylanan yönetmeliğe göre; Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı Teftiş Kurulu dahilinde değişikliklere imza atıldı.

MSB Yönetmelik Değişikliği

Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı Teftiş Kurulu Yönetmeliği dahilinde yapılan mevzuat değişikliği hakkında alınan kararlara göre; 31 Aralık 2017 tarihli ve 26743 sayılı yayımlanan Resmi Gazete yönetmeliğinde yer alan ilgili yönetmeliğin 3 maddesinde değişliğe gidilmiştir.

Söz konusu değişikliklere göre; Kurul Başkanı, ilgili mevzuat hükümlerine göre atanır, ibaresi eklenmiş olup; Kurul Başkanı kadrosunun boşalması durumunda Kurul Başkanlığına atanma koşullarını taşıyanlardan biri, atamaya yetkili amir tarafından Başkan vekili olarak görevlendirilir, maddesinin ilave edildiği beyan edilmiştir.

İlgili mevzuata dair yapılan değişiklikler ve mükerrer olarak yayımlanıp yönetmelikte farklılık arz eden belgelerin Resmi Gazete sayıları aşağıda yer almaktadır.

msb.JPG

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Benzer Haberler