1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Muğla Üniversitesi İşçi Alım İlanı
Muğla Üniversitesi İşçi Alım İlanı

Muğla Üniversitesi İşçi Alım İlanı

Muğla Üniversitesi 31 Mart 2017 de kamu işçi alımı Kariyer ilanı yayınladı. Alınacak Personel Muğla Üniversitesinde görevlendirilecektir. Başvurular başlamış olup 10 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir.

A+A-

Açıklanan ilanda İlkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Muğla Üniversitesinde Beden işçisi olarak toplam 7 kişi alınacaktır. Resmi Kurumlara ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esas hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Muğla adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen (Bizzat) 10 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003681817 no ile başvuru yapabileceklerdir.

Beden işçisi Genel 7 kişi için şartlar: İlkokul mezun olması ve 18 ile 35 yaş aralığında olması gerekmektedir. Başvuracaklardan istenen belgeler Şöyle: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi (Noter Tasdikli), Nüfus cüzdanı önlü ve arkalı fotokopisi, Sağlık raporu, Adli Sicil Kaydı, Özgeçmiş CV, Adet Fotoğraf ve Erkek Adaylar için Askerlik Durum belgesi olması gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Noter Kurası ile belirlenen kişilere yazılı ve Mülakat sınavın yeri zamanını talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından posta yolu ile adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 12 Nisan 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11: 00 arasında Muğla Üniversitesi Sıtkı Koçman İdari ve mali işler daire başkanlığı toplantı salonunda yapılacak.

Başvuran adayların çok olması halinde başvuruda bulunan ve kura listesinde yer alan aday eğitim durumu, tecrübesi, öncelikli durumu, yabancı dil gibi koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracakların belirtilen tarih 10 Nisan 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personel Muğla Üniversitesinde Beden işçisi olarak görevlendirilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum