1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. MYK Uzman Personel Alımı 2016
MYK Uzman Personel Alımı 2016

MYK Uzman Personel Alımı 2016

29 Ocak 2016 Tarihine Kadar Mesleki Yeterlilik Kurumu Proje Uzman Personel Alımı İçin Başvurular Devam Edecektir. Kıdemli ve Kıdemsiz Toplam 4 Kişi İstihdam Edilecektir.

A+A-

Kamu Personeli Alımı olarak tüm kamu personel alım ilanlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Mesleki Yeterlilik Kurumu yayınlamış olduğu personel alım ilanında toplam 4 kişi istihdam edeceğini açıkladı. Kurum başvuruları 29 Ocak 2016 tarihine kadar kabul edecektir.

Doğrudan Hibe Uzmanı alımı için: Üniversitelerin iktisat, işletme, maliye, bankacılık-finans, muhasebe  bölümlerinden birinden mezun olmak. İngilizce için son başvuru tarihinden itibaren 5 yıl içinde YDS’den en az 70 puan almış olmak. Muhasebe ve finansman konularında en az 5 yıl çalışmış olmak.

Hibe Uzmanı alımı için: Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinden birini bitirmiş olmak. İngilizce için son başvuru tarihinden itibaren 5 yıl içinde YDS’den en az 70 puan almış olmak.

Avrupa Birliği’nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA-IV) çerçevesinde finanse edilen “Ulusal Mesleki Yeterlilik Sisteminin Güçlendirilmesi ve Türkiye Yeterlilikler Çerçevesinin Uygulanması (UYEP-II)”  projesinin hibe bileşenlerinden biri olan ve uygulama bitiş tarihi 19 Temmuz 2017 olarak belirtildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.