Namık Kemal Üniversitesi Lise Önlisans Lisans 97 Personel

Namık Kemal Üniversitesi Lise Önlisans Lisans 97 Personel

Namık Kemal Üniversitesi’nce yayınlanan personel alımı ilanlarında 6 farklı kadroda istihdam etmek üzere en az lise mezunu 97 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Namık Kemal Üniversitesi’nin daha önce yayınladığı personel alımı ilanlarına başvurular devam ediyor. Yayınlanan ilanlara göre; hemşire, ebe, sağlık teknikeri, laborant, fizyoterapist ve büro personeli kadrosunda en az lise mezunu 97 personel alımı yapılacaktır.

Başvurular için son başvuru tarihi 17 Temmuz 2019 tarihi olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar Namık Kemal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat ederek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Namık Kemal Üniversitesi 97 personel alımında aranan genel şartlar; Türk vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmamak olarak belirtilmiştir.

Hemşire alımında adaylarda aranan şartlar; sağlık meslek liseleri veya hemşirelik fakültesi, sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü veya sağlık yüksekokulu hemşirelik bölümü mezunu olmak olarak belirtilmiştir.

Sağlık teknikeri ve laborant alımında; sağlık hizmetleri meslek yüksekokulunun patoloji laboratuvar, tıbbi laboratuvar teknikleri, anestezi bölümlerinden mezun olma şartı aranmaktadır.

Fizyoterapist alımı için fizik tedavi ve rehabilitasyon lisans mezunu olmak ve büro personeli alımı için iktisadi ve idari bilimler fakültesi, siyasal bilimler fakültesi veya işletme fakültelerinin herhangi birinden mezun olmak ve MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmak şartları aranmaktadır.

Namık Kemal Üniversitesi 97 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum