NDK 5800 TL Maaşla 40 Devlet Memuru Alımı Yapıyor

NDK 5800 TL Maaşla 40 Devlet Memuru Alımı Yapıyor

Nükleer Düzenleme Kurumu, 14 Kasım 2019 tarihli Resmi Gazete sayısında 9.dereceden 40 devlet memuru alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan alım ilanına başvurular şahsen yapılacak ve Aralık'ta yapılacak sözlü sınavla memurlar istihdam edilecek.

10 farklı alanda 40 memur alımı yapılacağını duyuran NDK (Nükleer Düzenleme Kurumu), bünyesinde bulunan memurlara 5800 Lira maaş vermektedir. Yüksek maaşlı memur alımı başvuruları 2 Aralık 2019 Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Sınav tarihi:

Adaylar 16 ve 27 Aralık 2019 tarihleri arasında Nükleer Düzenleme Kurumu'nda sözlü sınava girecek. Sözlü sınav sonucu değerlendirmeler neticesinde uzman yardımcısı alımı yapılacak.

Başvuru şekli:

Başvurular Nükleer Düzenleme Kurumu'nun internet sitesinden online doldurulacak. Nükleer Düzenleme Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı Başvuru Formu doldurulduktan sonra çıktısı alınacak.

Bu form, internet sitesinde yer alan 3 adet Güvenlik Soruşturması Formu, özgeçmiş, KPSS ve YDS sonuç belgeleri ve mezuniyet belgesi ile “Nükleer Düzenleme Kurumu, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No:192, 06510 Çankaya/ANKARA” adresine teslim ederek şahsen başvuru yapılacak.

Alanlara göre kadro dağılımı:

ndkmemuralimi.jpg

KPSS Şartı:

Yayımlanan ilanda adayların, Elektrik Mühendisliği veya ElektrikElektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği , Metalürji ve Malzeme Mühendisliği alanlarında KPSS P1 puan türünde en az 80, Nükleer Enerji Mühendisliği alanında ise en az 70 alması gerekmektedir.

Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi alanında KPSS P38 veya KPSS P48 puan türünde en az 80, Hukuk alanında KPSS P4 puan türünde en az 80 alması gerekmektedir.

YDS Şartı:

NDK tarafından yayımlanan alım duyurusunda İngilizce'den Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az (D) seviyesinde geçerli bir puan alması şartı vardır.

Yaş şartı:

Kurum bünyesinde alınacak devlet memuru adaylarının başvurularının olumlu değerlendirebilmeleri için 36 yaşından gün almamaları gerekmektedir.

En son eklenen güncel memur alımları için memur alımı sayfamızı takip edin gelişmelerden haberdar olun. Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK) 40 Uzman Yardımcısı Alımı kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.