1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı
Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine yerleştirilmek üzere en az lise mezunu 210 Kamu Personeli alım ilanı 13 Nisan 2018 de yayınladı. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır.

A+A-

Necmettin Erbakan Üniversitesine istihdam edilmek üzere 210 kişi istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 27 Nisan 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

Üniversiteye alınacak 210 kişi için şartlar: 10 kişi için Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programından mezun olmak. 165 kişi için Hemşirelik lisans mezunu olması gerekmektedir. 4 kişi ebelik lisans mezunu, 2 kişi teknisyen için Ortaöğretim Kurumlarının Radyoloji Teknisyenliği programından mezun olmak. 11 kişi tekniker için Radyoloji / Tıbbi Görüntüleme Önlisans programından mezun olmak. 18 kişi tekniker için Anestezi Teknikerliği, Ameliyathane Teknikerliği, Odyometri, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Önlisans programından mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 27 Nisan 2018 Mesai bitimine kadar şahsen başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Öz geçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Personel şubesi adresinden alınabilir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 210 personel alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler