Niğde İŞKUR 60 Firma İçin Vasıflı Vasıfsız Personel Alımı

Niğde İŞKUR 60 Firma İçin Vasıflı Vasıfsız Personel Alımı

İŞKUR vasıtası ile yayımlanan ilanlara göre Niğde kentinde çok sayıda firma öğretmenden terziye kadar birçok unvanda personel alımı yapmaktadır.

İŞKUR’un yayımladığı ve 2019 personel alımı kategorisinde değerlendirilen işçi alımı ve personel alımı süreçleri devam ederken, Niğde kentinde çok sayıda şirketin istihdam sürecine katkıda bulunmayı amaçladığı ilanlar da yayımlandı.

Türkiye genelinde gerçekleştirilen alımlarda özellikle yerel işletmeler ve özel şirketlerin destek verdiği istihdam seferberliği kapsamında yayımlanan ilanlara göre adayların vasıflı ve vasıfsız alanlarda iş bulabilme imkanları gittikçe artıyor.

Toplamda 60 şirket bünyesinde yapılacak olan ve alım süreçlerinin bu hafta itibari ile başladığı personel alımı ilanlarına başvuruda bulunabilmek için adayların öncelikle ilanlarda yer alan ilan numaralarını bilmeleri gerekmektedir.

İlgili ilan numaralı hem İş İlanları Kariyer sitesinden hem de İŞKUR resmi sayfasında yer alan açık iş ilanları kategorisinden temin edilebilmektedir.

Adayların başvurularını tamamlayabilmeleri için ayrıca işverenlerin talep ettikleri özel şartları haiz olması gerekmektedir ve başvurularını şahsen-online olarak tamamlamaları gerekmektedir.

Örnek olarak Niğde kentinde çıkılan ilanlardan vasıflı ve vasıfsız unvanlarda başvuruda bulunabilmek için adayların; Vardiya Amiri olarak Madende hizmet vermek isteyen adayların 00004986649 numaralı ilanı ve Beden İşçisi olarak İnşaatta çalışmak isteyen adayların da 00005020673 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Vasıflı olarak Kimyager alımı için takip edilmesi ilan numarası 00004987812 olup; İngilizce Öğretmeni olarak hizmet vermek isteyen adayların ise 00004988408 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

İŞKUR ilanlarına erişebilmek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.