1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Nisan 2020 Devlet Memur Alımı Yapan Kamu Kurumları! 18.300 KPSS’siz-KPSS’li Kadro Listeleri
Nisan 2020 Devlet Memur Alımı Yapan Kamu Kurumları! 18.300 KPSS’siz-KPSS’li Kadro Listeleri

Nisan 2020 Devlet Memur Alımı Yapan Kamu Kurumları! 18.300 KPSS’siz-KPSS’li Kadro Listeleri

Nisan 2020 tarihinde başvurusu devam eden (açık iş ilanları) 18 bin 300 devlet memur alımı yapan kamu kurumlarını sunuyoruz. Alıma başvuru KPSS’siz ve KPSS’li olarak yapılacak olduğundan kılavuzu ulaşınız. Kurum kadro listeleri yayınlandı.

A+A-

Nisan 2020 devlet memur alımı başvuruları devam eden (açık iş ilanları) 18.300 kişi için kamu kurumlarını sizlere sunuyoruz. Kamu kurumları kadro dağılım listeleri her haber içerisinde verildi. Alım KPSS’siz ve KPSS’li olarak yapılacaktır. Geçirdiğimiz şu zor zamanlarda paylaşım yaparak insanlara ulaşmasını sağlayabiliriz.

Kulu Belediye Başkanlığı avukat, veri hazırlama ve kontrol işletmeni ve memur alımı olarak 9 kişi istihdam ediyor. Alım kadrolu yapılacaktır. 8 farklı öğrenim durumu içermekte olup kılavuz içerisinde sunulmuştur. Başvurular 20 Nisan 2020 tarihinden 24 Nisan 2020 Cuma günü yapılacak.

T.C Zafer Kalkınma Ajansı dahilinde görevlendirilecek olan personellerin unvan ve kontenjan bilgileri dahilinde; 4 Uzman Personeli, 2 Destek Personeli ve ayrıca 1 İç Denetçi kontenjanı ayrıldığı bilgisi, ilgili adaylara duyuruldu. Başvuru tarihleri ise 30 Mart ile 10 Nisan 2020 tarihleri arasında olacaktır.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği 13 kamu personeli alımı yapacak. Alımı yapılacaklar için başvuru şartları ve son tarih paylaşıldı. Başvurular Genel Sekreterlik Evrak Kayıt Birimi'ne istenen belgeler ile birlikte en geç 7 Nisan 2020 Salı günü saat 17:00'ye kadar şahsen veya postayla yapılacaktır.

İçişleri Bakanlığı 15 Uzman Yardımcısı alımı için yapılacak olan sınavın başvuru tarihleri 27 Nisan – 4 Mayıs 2020 tarihleri arasında ve mesai saatleri dahilinde yapılacaktır.

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yayımlanan yeni bir kamu personeli alımı ilanı ile birlikte KPSS P3 puan türünden 64 puan almış olmak koşuluyla 1 İstatistikçi memur alımı yapılacağı açıklandı. Adaylar başvurularını 10 Nisan 2020 ile 20 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak.

Çanakkale Evreşe Belediyesi VHKİ kadrosuna 1 kişi, memur kadrosuna ise 2 kişi alacak. VHKİ kadrosuna başvuruda bulunacak personellerin işletme lisans bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Erkek ve kadın adaylar bu ilana başvuru yapabilecektir. Adayların en az KPSS 55 ve üzeri puan almaları aranan şartlardan birisidir. Bir diğer şart ise B sınıfı ehliyete sahip olmaktır.

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatı genel idare hizmetlerindeki personel ihtiyacının giderilmesi için uzman yardımcısı alınacaktır. Başvurular 27 Nisan ile 4 Mayıs tarihleri arasında alınacaktır. Başvurular yalnızca elektronik ortamda alınacaktır.

Güney Ege Kalkınma Ajansı yeni memur alımı yapacağını kılavuz ile birlikte yayınladı. Adaylara kılavuz ile birlikte başvuru şartları verildi. Güney Ege Kalkınma Ajansı başlı bulunduğu şehirlerde görev yapacaktır. 5 farklı branşta alım yapılacak olup başvurular 4 Mayıs 2020 ve 22 Mayıs 2020 tarihleri olarak yayınlandı.

Doğu Kalkınma Ajansı yayınladığı ilan ile 7 personel alımı Kadro dağılımı 3 uzman, 3 destek personeli ve 1 de iç denetçi alımı olarak ilan edilmiştir. Başvuru tarihleri 4-15 Mayıs olarak ilan edildi.

Baydarlı Belediye Başkanlığı ilanına göre KPSS 65 puanla kadrolu memur alımı yapılacak. Memur alımı sonuçlanınca veri hazırlama ve kontrol işletmeni unvanı verilecektir. Lise mezunu adaylar bu alıma bay veya bayan olarak başvuru yapabilecek. Başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 05 Mayıs 2020 günü saat 17:00 ‘a kadar yapılacak.

Balıkesir Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre toplam 2 eczacı, 14 hemşire, 4 diğer sağlık personeli ve 1 de fizyoterapist alımı gerçekleştirilecek. 13 Nisan 2020 bitiminde başvurular sona eriyor.

Cerrahpaşa Üniversitesi ilanına göre 100 hemşire ile 2 diyetisyen alımı gerçekleştirilecek. Hemşirelerin 50’si meslek lisesi mezunları arasından diğer 50’si ise lisans mezunları arasından seçilecektir. Başvurular 13 Nisan 2020 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Bingöl Belediyesi 5 veznedar alımı gerçekleştirecek. Personellerden 3’ü lisans 2’si ise MYO mezunları arasından seçilecek. Belediye KPSS puanı ile alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 27 ile 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi KPSS sıralaması ile mühendis ve tekniker alımı yapacağını duyurdu. Alımı Bilgi İşlem Daire Başkanlığına yapacaktır. İşte Üniversite sözleşmeli personel alımı yapıyor. 13 Nisan 2020 tarihi başvuru son günü olarak ilan edilmiştir.

Taşpınar Belediye Başkanlığı 4.500 TL maaşla itfaiyeci alımı yapıyor. KPSS 55 puanla bay bayan adaylar arasından alım yapılacaktır. İtfaiyeci alımı başvuru şartları arasında aranan diğer nitelikler neler olduğu paylaşıldı. Başvurular; 27 Nisan 2020 tarihinden 1 Mayıs 2020 tarihleri arasında yapılacak.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere sağlık personeli alımı yapılacaktır. İlanda 18 hemşire, 1 sağlık teknikeri, 3 diğer sağlık teknikeri, 1 fizyoterapist ve 1 biyolog alımı yapılacaktır. 13 Nisan 2020 tarihi bitimine kadar başvuru yapılacak.

İçişleri Bakanlığı 15 memur alımı ilanı 23 Mart tarihinde ilan edildi. Bakanlık bünyesinde memur olmak için bekleyen adaylar ilan ile birlikte koşulları incelemeye başladı. Bakanlık memur alımını giriş sözlü sınavı ile yapacağını duyurdu. Alım Dernekler Denetçi Yardımcısı unvanında yapılacaktır. 6 ile 10 Nisan tarihleri arasında elektronik olarak yapılacaktır.

Mili Eğitim Bakanlığı tarafından bilişim alanında istihdam edilmek üzere 6 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacaktır. Başvurular ise 6 ile 10 Nisan tarihlerinde alınacaktır.

Sağlık Bakanlığı sağlık personeli ve personel adayının beklediği Sağlık Bakanlığı Memur Alımı sürecine dair resmi duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda yer alan bilgilere göre; KPSS sonucuna göre 18 bin kişilik sağlık personeli 1 Nisan 2020 tarihi bitimine kadar alınacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.