1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Nüfus Müdürlüğü 57 Kamu Personeli Alımı Son Başvuru 9 Ekim
Nüfus Müdürlüğü 57 Kamu Personeli Alımı Son Başvuru 9 Ekim

Nüfus Müdürlüğü 57 Kamu Personeli Alımı Son Başvuru 9 Ekim

Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü 57 kamu personeli alımı başvurusu 9 Ekim 2018 tarihinde bitiyor. Online olarak ön başvuru yapılabilir.

A+A-

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 57 kamu personeli alımı olarak 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca personel alımı yapılacaktır.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

İstenen belgeler; Fotoğraf, Özgeçmiş, SGK Hizmet Dökümü, Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti olması gerekmektedir. 2017-2018 KPSS P3 sınav sonuç belgesi (KPSS sınav sonuç belgesi zorunlu değildir. İbraz etmeyenlerin puanı yetmiş (70) kabul edilecektir.), İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’ndan alınan puanı veya Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belge (Sınava çağırılacak adayların belirlenmesinde KPSS puanının %70’i ile yabancı dil puanının %30’unun toplamı dikkate alınacaktır.

Adaylar; Bakanlığın internet sitesinde yer alan "2018 yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Formu’na 9 Ekim 2018 bitimine kadar ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir. Müracaatlar elektronik ortamda alınacağından posta yolu ile veya bizzat müracaatlar kabul edilmemektedir.

Nüfus ve vatandaşlık 57 kişi için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
İlgili Haberler