ODTÜ 55 işçi ve güvenlik görevlisi alımı başvuruları 6 Aralık son

ODTÜ 55 işçi ve güvenlik görevlisi alımı başvuruları 6 Aralık son

ODTÜ’de temizlik hizmetleri ile koruma ve güvenlik hizmetlerinde çalışmak üzere 55 işçi alımı yapılıyor. Bu alımlarda başvurular 6 Aralık 2019 tarihi bitiminde sona erecektir.

ODTÜ 55 koruma güvenlik görevlisi alımı ve işçi alımı başvuru 6 Aralık 2019 tarihinde saat 23:59 da sona eriyor. ODTÜ’ye 4857 sayılı İş Kanununa tabi işçi alımı yapılmaktadır. Temizlik Hizmetleri ve Koruma Güvenlik Hizmetlerinde çalışmak üzere alınacak olan işçiler sürekli işçi pozisyonunda istihdam edilecektir.

Koruma ve Güvenlik Hizmetleri için başvuracak adaylar en az lise mezunu olmalıdır. 36 yaşından gün almamalıdır. Temizlik hizmetlerinde ise en az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapacaktır. Bu kişiler için de 36 yaşından gün almamış olmak gerekiyor. 35 güvenlik görevlisi ile 20 temizlik görevlisi alınacaktır.

İlana başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır. Yapılan başvurular değerlendirilerek listeye giren adaylar arasından kura çekilecektir. 19.12.2019 Perşembe günü 10.00-12.30 saatleri arasında Ankara 32. Noteri huzurunda kura çekilecektir. Kura çekimini izlemek isteyenler ODTÜ MM 25 anfisine teşrif edebilirler. Kuraya katılacak olan adayların listeleri http://pdb.metu.edu.tr/ adresinde ilan edilecektir. Güvenlik görevlisi alımı için 00005282855 ve temizlik görevlisi alımı için 00005282927 numaralarıyla alım başvurusu yapılacak.

İlana başvurmak isteyen adaylar öncelikle İŞKUR’a kayıt olmalıdır. Kayıt olduktan sonra elektronik ortamdan ya da İşkur şubelerine giderek başvuru yapmak mümkündür. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar listelenerek ilan edilecektir. Listedeki adaylar arasından ise kura çekilecektir. Herhangi bir yazılı ya da sözlü sınava yapılmayacaktır.

Kura çekimi ODTÜ’de noter huzurunda, adayların da katılımı ile yapılacaktır. Asil ve yedek adaylar belirlenerek alım yapılacaktır. Listeye giren adaylar işbaşı yapılabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum