1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. ODTÜ KPSS 65 Puanla En Az Lise Mezun Kamu Personeli Alımı 2018 Yılı
ODTÜ KPSS 65 Puanla En Az Lise Mezun Kamu Personeli Alımı 2018 Yılı

ODTÜ KPSS 65 Puanla En Az Lise Mezun Kamu Personeli Alımı 2018 Yılı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) KPSS 65 puan ile en az lise mezunu depo sorumlusu, teknisyen ve mühendis olarak kamu personeli alımı gerçekleştiriyor.

A+A-

ODTÜ yayınladığı 3 farklı ilan ile Üniversiteye yerleştirmek üzere en az lise mezunu KPSS 65 puan ile 1 depo sorumlusu, 1 teknisyen ve 1 ARGE Test mühendisi olarak toplam 3 kamu personeli alımı yapıyor. Başvuruları üniversiteye şahsen yapılması gereken ilana başvurular başlamıştır. Başvuru son tarih olarak 28 Eylül 2018 olarak ilan edilmiştir.

Depo sorumlusunda aranacak şartlar; Endüstri Meslek Lisesi Kimya veya tercihen Meslek Yüksek Okulu, Üniversitelerin Kimya bölümünden mezun Benzer pozisyonda minimum 3 yıl çalışmış lojistik, depo ve sevkiyat alanlarında deneyime sahip olması gerekmektedir. YDS’ye göre en az 70 puana karşılık gelen bir puan almış olmak ve KPSS’den 65 ve üzeri puan almış olması gerekmektedir.

Teknisyen alımı için aranacak şartlar; Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, İklimlendirme ve Soğutma, Kimya/Kimya Teknolojisi, Makine, Kaynakçılık, Torna Tesviye, Metal, Tesisat Teknolojisi, Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinin birinden mezun olması gerekmektedir. KPSS’den 65 ve üzeri puan almış olmak ve YDS 70 puanı olması gerekmektedir.

ARGE test mühendisi alım şartları; Üniversitelerin, elektrik – elektronik, mekatronik mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. ÖSYM tarafından eşdeğer kabul edilen yabancı dil sınavlarından YDS’ye göre en az 75 puana karşılık gelen bir puan almış olması gerekmektedir. KPSS’den 65 ve üzeri puan almış olması gerekmektedir.

Adaylarda aranan ortak özellik olarak erkek aday askerliği ile ilgili ilişiği bulunmaması olarak yayınlanmıştır. Alınacak personel Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mikro Elektro Mekanik Sistemler araştırma bölümüne yerleştirilecektir.

Başvuru adresi; ODTÜ MEMS Merkezi, Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No 280 Çankaya ANKARA olarak yayınlanmıştır.

ODTÜ en az lise mezun KPSS 65 puanla kamu personeli alım kılavuzu 2018 yılı için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.