1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. OGM KPSS 60-61 Puan ile Memur ve Mühendis Alımı Tablosu
OGM KPSS 60-61 Puan ile Memur ve Mühendis Alımı Tablosu

OGM KPSS 60-61 Puan ile Memur ve Mühendis Alımı Tablosu

Orman Genel Müdürlüğü tarafından orman muhafaza memuru alımı ve mühendis alımında KPSS 60-61 puanları ile atama yapıldı. OGM alım hakkındaki tüm detaylar verilmiş olup tablolar ilave edilmiştir.

A+A-

Orman Genel Müdürlüğü tarafından tablolar açıklandı. OGM KPSS 60-61 puanlarla orman muhafaza memuru alımı ve mühendis alımı sonuçlarını ilan etti. Bu kapsamda atama tabloları sayfa sonuna ilave edilmiştir.

Orman Genel Müdürlüğü 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı (Orman Muhafaza Memuru) Sonuç Listesi Açıklandı KPSS 61,3095 puanı ile asil olarak orman muhafaza memuru oldu.

Orman Genel Müdürlüğü 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı (Orman Mühendisi) Sonuç Listesi İlan Edildi. KPSS 60.232 puanı ile mühendis kadrolarına yerleştirme yapıldı.

Genel Müdürlük taşra birimlerinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların "Sınav Şartı" başlıklı Ek 2 nci maddesinde yer alan hüküm çerçevesinde sözleşmeli personel pozisyonunda 2700 adet Orman Muhafaza Memuru alımına ilişkin Sözlü ve Uygulamalı Sınav sonuçları 07.02.2020 tarihinde https://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile adayların erişimine açılmıştır.

Sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını 10-14.02.2014 tarihleri arasında 5 (Beş) iş günü içerisinde ve 17.02.2020 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına ulaştıran adayların itirazları, Sınav Kurulu tarafından değerlendirilmiş olup itirazlara ilişkin Sınav Kurulu Kararları yasal süresi içerisinde adayların tebligat adresine gönderilmiştir. İtiraz süresi içerisinde başvuruda bulunmayanların itirazları değerlendirmeye alınmamıştır.

Orman muhafaza memuru alımı sonuçları ve mühendis alımı sonuç tabloları verildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum