1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Öğretmenevi KPSS Şartsız Aşçı Alımı İlanı
Öğretmenevi KPSS Şartsız Aşçı Alımı İlanı

Öğretmenevi KPSS Şartsız Aşçı Alımı İlanı

Öğretmenevleri şubesinde hizmet vermesi amacı ile KPSS şartı aranmaksızın aşçı alımı unvanı ile personel alımı yapılacaktır.

A+A-

Öğretmenevi Aşçı Alımı

Öğretmenevleri KPSS şartsız ilkokul mezunu aşçı alımı yapmaktadır. İŞKUR vasıtası ile yayımlanan ve öğretmenevleri dahilinde görevlendirilmesi planlanan personeller için yeni istihdam ilanları yayımlanırken; söz konusu aşçı alımı başvuruları bugün itibari ile başlamıştır.

Yayımlanan her ilan ile birlikte adayların bilgilendirildiği istihdam süreci kapsamında hem ilanı yayımlaya kurum hakkında hem de iş ilanı için başvuru yapacak adayların hangi şartlara dikkat etmesi gerektiği noktalarında bilgiler paylaşılmaktadır.

İlanlar ve ilişikte eklenen kılavuz ile süreç hakkında fikir sahibi olan vatandaşlar iş başvurusu yapmadan önce İŞKUR iş ilan numaraları vasıtası ile detaylı bilgilere sahip olmaktadır.

Beyşehir Öğretmenevi

Bahsi geçen son ilanda yer alan öğretmenevi iş ilanı için yapılacak görevlendirme yerinin Beyşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü olduğu açıklanmıştır.

16 Eylül 2019 tarihi itibari ile İŞKUR tarafından yayımlana ve Beyşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü dahilinde yapılacak olan personel alımı için 1 kişilik kontenjan açılmış olup; alımların da Aşçı Alımı unvanı ile yapılacağı ifade edilmektedir.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak olan adayların ilgili ilanı takip edecekleri İŞKUR ilan numarası 00005160481 olarak açıklanmış olup; adayların ayrıca; en az 10 yıllık Ustalık Belgesine ve en az ilköğretim mezuniyetine sahip olması gerekmektedir.

Alınacak personeller devlet memuru statüsünde değil; daimi işçi statüsünde hizmet verecektir. Adayların MEB onaylı Hijyen Belgesine sahip olmak-Ustalık Belgesine sahip olmak-İlkyardım Belgesine sahip olmak-İş Sağlığı ve Temel Eğitimi Belgesine sahip olmak şartlarını haiz olmaları gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Son başvuru tarihi olarak verilen 20 Eylül 2019’dan sonra ilgili belgelerin teslim edileceği tarih ise 23-24 Eylül 2019 olarak verilmiştir.

Sonuçlar kura usulü ile belirlenecek olup; kura çekimi 25.09.2019 Saat 10:00’da Beyşehir Öğretmenevi binasında yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.