Öğretmenevi , TÜBİTAK ve Belediye İŞKUR ilanları yarın sona eriyor

Öğretmenevi , TÜBİTAK ve Belediye İŞKUR ilanları yarın sona eriyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan kamu personeli alımları dahilinde güncel şekilde başvuruları devam eden çok sayıdaki personel alımı, işçi alımı ve memur alımı ilanlarının başvuru süreci yarın sona eriyor!

Kamu kurum ve kuruluşları haricinde de kamu hizmeti vermeye devam eden birimler nezdinde yapılacak olan memur alımı, kamu personeli alımı, sürekli işçi alımı ve geçici işçi alımı için ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.

Resmi Gazete, Çalışma Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanmaya devam eden ilanlarda yer alan bilgilere göre; ilgili istihdam duyuruları için son başvuru tarihleri beyan edilerek; adayların başvuru süreçlerinin tamamlanması için çağrıda bulunuluyor.

İŞKUR İş İlanları

İŞKUR tarafından resmi internet sitesinden yayımlandığı üzere Öğretmenevi, TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstütüsü(RUTE) ve Belediye bünyesinde yapılacak olan kamu personeli alım başvuru sürelerinin sona ereceği açıklandı.

Öğretmenevi İş İlanları

Ürgüp Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde yapılacağı açıklanan kamu personeli alımları için 2 kişilik kontenjan açıldı. Aşçı ve Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) unvanları ile yapılacak olan istihdamlar için İŞKUR iş ilan numaraları ilan edildi.

10 Temmuz 2020 gün sonuna kadar İŞKUR resmi internet sitesinden online başvuru yapılması gereken personel alımları için 00005571981 ve 00005572125 numaralı ilanlar aracılığı ile işlem yapılabilmektedir. Sonuçların açıklanması için 13 Temmuz’da Ürgüp Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde kura çekimi yapılacaktır.

TÜBİTAK Personel Alımları

TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstütüsü(RUTE) bünyesinde kamu personeli alımı yapılacaktır. 2 ilanda iki kişilik alım yapacak olan TÜBİTAK başvuruları için; Büro Memuru alımı ve ayrıca Genel evrak dağıtıcısı alınacağı beyan edilmektedir.

10 Temmuz 2020 gün sonuna kadar İŞKUR’dan online başvuru yapılacak olup; adayların 00005572128 ve 00005572190 numaralı ilanlar aracılığı ile işlem yapılacağı ilan edilmektedir. Başvuru yapacak olan adayların TMY kamu personeli statüsünde olması gerekirken; TÜBİTAK RUTE’de 22 Temmuz 2020 tarihinde kura çekimi yapılacaktır.

Adıyaman Belediyesi Personel Alımı

Adıyaman Çakırhöyük Belediye Başkanlığı bünyesinde yapılacak olan personel alımları için 1 kişilik Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü alımı yapılacağı açıklandı. İlgili alımlar için 00005573207 numaralı İŞKUR ilanı üzerinden işlem yapılacak olup; Besni 2.Noterliğinde 14 Temmuz 2020’de kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum