Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü KPSS Şartsız 7 Personel Alımı

Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü KPSS Şartsız 7 Personel Alımı

Öğretmenevi ve Akşam Sanatları Okulu Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 7 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kalecik Öğretmenevi ve Akşam Sanatları Okulu Müdürlüğü yayınladığı ilanda aşçı, mutfak görevlisi, şoför ve şoför yük taşıma kadrolarında görevlendirmek üzere 7 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların iş ilan numaralarıyla beraber 5 Eylül 2018 tarihine kadar İŞKUR İl Müdürlükleri veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aşçı alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olmak, aşçılık alanında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ustalık belgesine sahip olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak olarak belirtilmiştir. İş ilan numarası 00004609734 olarak açıklanmıştır.

Mutfak görevlisi alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hijyen eğitimi eğitim programına katılım belgesine sahip olması, gıda işletmelerinin özel hijyen şartları, gıda güvenilirliği ve insan sağlığı korunması konulu eğitim programına katılım belgesi sahip olması, Kalecik’te ikamet etmesi gerekmektedir. (00004609608)

Şoför alımı için en az ilköğretim mezunu olmak, Kalecik’te ikamet ediyor olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı iş yaşamında etik kurallar geliştirme ve uyum eğitimi kurs bitirme belgesine sahip olmak ve Kalecik’te ikamet etmek şartları aranmaktadır. (00004608680)

Şoför Yük Taşıma alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olması, en az 5 yıllık E sınıfı ehliyete sahip olması, SRC2 – SRC4 belgelerine sahip olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı iş yaşamında etik kurallar geliştirme ve uyum eğitimi kurs bitirme belgesine sahip olması gerekmektedir. (00004608475)

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.