1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Öğretmenevi ve Belediyelere 10 Kamu İşçisi Alımı Yapılıyor
Öğretmenevi ve Belediyelere 10 Kamu İşçisi Alımı Yapılıyor

Öğretmenevi ve Belediyelere 10 Kamu İşçisi Alımı Yapılıyor

Manisa Öğretmen Evi Müdürlüğü, Antalya Manavgat Gündoğmuş Belediye Başkanlığı, Zonguldak Devrek Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan resmi ilanlara göre 10 kişi kamu personel alımı yapılıyor. İlanlara başvurular 10 Haziran 2019 tarihinde başladı.

A+A-

Manisa Öğretmenevi ve Belediyelere 10 kamu personeli alımı yapılacaktır. Başvurular İŞKUR iş ilanları üzerinden online yada şahsen 14 Haziran 2019 tarihine kadar ilan numaraları ile yapılacaktır. Alınacak kişiler kamu işçisi alımı olarak daimi statüde kadrolu işçi olacaklar.

Manisa Öğretmen Evi Müdürlüğü Garson (Servis Elemanı) alımı yapacaktır. İlana en az ilköğretim en fazla lisans mezunları KPSS şartı aranmaksızın başvurabilecek. Başvuran adaylardan en az 2 yıllık iş deneyimi istenecek olup istenen belgeyi (çalıştığı işyerlerinden alınacak çalışma belgesi) teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır. Alınacak personel devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır.

Belge Teslim Tarihi Ve Yeri: 10 – 12 Haziran 2019 Saat:17.00 Manisa Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü (Elden veya İadeli Taahhütlü Posta yolu ile). Kuralar 14 Haziran 2019 Saat:15.00 - Manisa 2. Noterliği (Vakıf İşhanı Kat:1 Şehzadeler/Manisa) Mülakat Tarihi: 17 Haziran 2019 da yapılacaktır. İşe yerleşenlere Asgari ücret, 1 öğün yemek verilecektir. İŞKUR ilan numarası 5006489.

Antalya Manavgat Gündoğmuş Belediye Başkanlığı Beden İşçisi (Genel) olarak 5 kişi alacaktır. En az ilköğretim mezunları KPSS’siz başvurabilecektir. 18 Haziran 2019 tarihinde saat 11.00'de Gündoğmuş Noterliğinde kura çekimi yapılarak belirlenecektir. 19 Haziran 2019 tarihinde saat 13:00' de Gündoğmuş Belediyesi hizmet binasında mülakat yapılacaktır.)  Bulunan ilçede ikamet şartı aranmaktadır.

Zonguldak Devrek Belediye Başkanlığı 4 kişi Büro İşçisi alımı yapacaktır. Ortaöğretim düzeyinde KPSS Şartı aranmayacaktı. Önlisans ve mezunları için ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. M.E.B. onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak, Genel Muhasebe Eğitimi sertifikası sahibi olmak, İnsan Kaynakları Yönetim Eğitimi sertifikası sahibi olmak, Kalite Yönetim Sistemi sertifikası sahibi olmak, Halkla İlişkiler Eğitimi Sertifikası sahibi olmak, Tercihen Kamu sektöründe ilgili alanlarda en az 5 yıl deneyim sahibi olmak şart.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
İlgili Haberler