1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Önlisans Lise Mezun 19 Gemi Adamı ve Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Önlisans Lise Mezun 19 Gemi Adamı ve Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Önlisans Lise Mezun 19 Gemi Adamı ve Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Önlisans Lise Mezunu Üniversiteye yerleştirilmek üzere 19 kamu personeli alınacağı Resmi Gazete duyuruldu. RTE üniversitesi alımı yapılacaklar gemi adamı ve çeşitli şekilde yapılacak olup en az lise mezunu adaylar başvuru sağlayabiliyor.

A+A-

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Resmi Gazete ilanı ile 19 gemi adamı alımı ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. RTE personel alımlarına başvurular başlamış olup 27 Haziran 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir. Başvuracaklar en az lise mezunu olması isteniyor.

RTE Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi ve Su ürünleri fakültesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 1 gemi adamı kamu personeli alımı, Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 18 kişi en az lise mezunu hemşire alımı ve sağlık teknikeri alımı yapılacak.

Sağlık teknikeri 8 kişi alımında adayların 2018 yılı KPSSP93 puanı olması, Ağız Diş Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı ön lisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

2 kişi Sağlık Teknikeri kamu alımında adayların 2018 yılı KPSSP93 puanı olması, Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

5 kişi Sağlık Teknikeri sözleşmeli alımda adayların 2018 yılı KPSSP93 puanı olması, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ön lisans programından mezun olması gerekmektedir.

3 kişi Hemşire sağlıkçı alımında adayların 2018 yılı KPSSP94 puanına sahip olması ve sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olması gerekmektedir.

Bu sağlık personeli alım ilanına başvurmak için adayların 13 Haziran 2019 ile 27 Haziran 2019 tarihleri arasında ilanda belirtilen belgelerle birlikte personel daire başkanlığına bizzat elden başvuru yapmaları gerekmektedir.

1 Kişi 657 4/B li Gemi Adamı (Kaptan) unvanlı kamu alımında adayların en az lise mezunu olması, başvuru tarihi itibariyle kırk yaşını aşamamış olması ve aşağıda verilen link ile belirtilen tüm şartları taşıyanların 13 Haziran 2019 ile 27 Haziran 2019 tarihleri arasında personel daire başkanlığına bizzat elden yapmaları gerekmektedir.

Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi sağlık personeli alımı ve gemi adamı alımı ilanlarını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum