1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Önlisans Mezunu Kadrolu 2 Kamu Personeli Alımı Yayımlandı
Önlisans Mezunu Kadrolu 2 Kamu Personeli Alımı Yayımlandı

Önlisans Mezunu Kadrolu 2 Kamu Personeli Alımı Yayımlandı

Önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolu 2 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı yayımlandı. Başvurular 21 Haziran 2019 da başlamış olup 5 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecektir.

A+A-

21 Haziran 2019 ilan ile önlisans mezunu adaylar arasından 2 kamu personeli alımı yapılacağı yayımlandı. Başvuruları bugün başlayan ilana son başvuru olarak 5 Temmuz 2019 tarihi olarak açıklanmıştır.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlüğünde çalıştırılmak üzere, giderleri özel bütçe gelirinden karşılanmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrası kapsamında 2 Adet Büro Personeli alınacaktır.

Büro personeli 1 kişi alımı için; Tekstil Teknolojisi alanında Meslek Lisesi ve Önlisans diplomasına sahip olmak. Yetkili kurumlardan alınan “Çalışanlar için vitrin Tasarımı sertifikası”, “İleri Satış Teknikleri Eğitim sertifikası” ve “Kurumsal İmaj ve Satış Teknikleri Eğitim sertifikasına” sahip olmak. 2018-KPSS’den en az 70 (yetmiş) puan almış olmak. Tekstil alanında en az 4 (dört) yıl deneyime sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemesi istenmektedir.

Büro personeli diğer 1 kişi alımı için; Bilgisayarlı Muhasebe alanında lise diplomasına sahip olmak. İşletme önlisans programı diplomasına sahip olmak. Muhasebat Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Sistemi eğitimine sahip olmak ve belgelemek. Bilgisayarlı muhasebe alanında en az 3 (üç) yıl deneyime sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek.

Başvurular web adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurularak 5 Temmuz 2019 mesai bitimine (17:00) kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta, faks veya internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabilirler.

Ankara Üniversitesi kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum