Orman Müdürlükleri 102 Personel Alımı Başvurusu 21 Ekimde Sona Erecek

Orman Müdürlükleri 102 Personel Alımı Başvurusu 21 Ekimde Sona Erecek

Orman Genel Müdürlüğü tarafından 102 personel alımı ilanına çıkarak başvuru kabul etmeye başlamıştı. Orman Müdürlükleri alımlarına başvuru yapacaklar için sürek 21 Ekim tarihinde sona erecek.

Orman Genel Müdürlüğü 102 personel alımı gerçekleştiriyor. Alım başvuru tarihi 21 Ekim’de sona erecek. Orman Müdürlükleri tarafından alımı gerçekleşecekler için şartlar sunuldu. OGM 33 şehre alım detayları sunuldu.

OGM 102 personel alımı kolay başvuru ekranı ve kılavuzu sunuldu.

Orman İşletme Müdürlükleri 102 kişi alım için başvuru ekranından işlem yapabilirsiniz. Alım 33 şehir tablosu ve başvuru koşulları  aşağıda verilen link adreslerinden ulaşabilirsiniz.

OGM 102 memur alımı başvuru ekranı açıldı. Orman Genel Müdürlüğü başvuruları 14 Ekim 2020 tarih itibari ile başladı. 21 Ekim 2020 tarih bitimine kadar işlem yapılacak. 33 şehre alım detayları sunuldu. 10. kişi büro personeli ve 1 kişi tekniker olarak görevlendirilecektir.

Büro personeli alımı: Adalet, Adalet Meslek Yüksekokulu, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Turizm ve Otelcilik, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Konaklama İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, Turizm Otel Yöneticiliği, Turizm, Konaklama ve Otel İşletmeciliği, Büro Yönetimi ve Yönetici asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim Ve Halkla İlişkiler bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Tekniker alımı şartları: Elektrik Elektronik, Elektrik Elektronik Teknikerliği, Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik bölümleri başvuruda bulunabilir.

Başvurular 21 Ekim 2020 tarihi bitimine kadar e-devlet şifreleri ile başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri 21 Ekim 2020 gecesi saat 23:59’da sona erecektir. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Başvuru kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum