Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı

Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı

İl Özel İdare Müdürlükleri tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 15 personelin Temizlik İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Temizlik İşçisi için aranan nitelikler (Daimi Kadro 1 personel)

Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, Son başvuru tarihi itibarı ile 25 yaşından gün almamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, En az Ön Lisans mezunu olmak, Mutfak ve Bulaşık hizmetlerinde çalıştırılacak ve Afyonkarahisar ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru dilekçesi (Kurum tarafından verilecektir), Başvuru telsim tutanağı (Kurum tarafından verilecektir), Nüfus cüzdan fotokopisi, Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet fotoğraf, Adli sicil belgesi (E Devletten alınmış), Diploma fotokopisi, İkametgah belgesi (E Devlet üzerinden alınmış) ve Devlet hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu (Mülakatta başarılı olan aday için istenecektir) istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 9 Haziran 2020’dir.

Bu İlan Afyonkarahisar İş İlanları Kategorinden Verilmiştir.

Bu İlanda İkamet Şartı Bulunmaktadır.

Afyonkarahisar Özel İdare başvuru kılavuzu.

Edirne İl Özel İdaresi Temizlik İşçisi için aranan nitelikler (Geçici Kadro 14 personel)

18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, En az Ön Lisans mezunu olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, En Az İlkokul mezunu olmak, Güvenlik soruşturması/arşiv araştırması olumlu olmak ve Görev yapılacak köyde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Görev yapılacak Köyler;

Sazlıdere 1 personel, Gökçetepe 1 personel, Mecidiye 5 personel, Danişment 2 personel, Yayla 1 personel ve Vakıf 1 personel olmak üzere görev yapacaklardır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, Eğitim durumunu gösteren belge, Sabıka kaydı, İkametgah belgesi ve Vukuatlı nüfus kaydı istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 9 Haziran 2020’dir.

Bu İlan Edirne İş İlanları Kategorinden Verilmiştir.

Bu İlanda İkamet Şartı Bulunmaktadır.

Edirne Özel İdare başvuru kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.