PMYO ve Trafik Enstitüsü Personel Alımı Yayınladı

PMYO ve Trafik Enstitüsü Personel Alımı Yayınladı

Polis Meslek Yüksek Okulu ve Trafik Enstitüsü Müdürlüğü tarafından personel alımı yapılacağı ilan edildi. Alım açıktan veya naklen yapılabilir. PMYO başvurusu için adresi ve iletişim birimleri verildi.

Polis Meslek Yüksek Okulu ve Trafik Enstitüsü Müdürlüğü açıktan veya naklen personel alımı yapılacağı duyuruldu. PMYO başvuruları adresi ve iletişim numarası adaylara sunuldu.

Başvuru adresi: Başvuru Adresi: Eymir Mah. 49. Sk. PK: 06834 Ankara/Gölbaşı Polis Akademisi Başkanlığı -İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü İdari Birimler Bloğu Kat: 2Tel: 0312 462 85 21. Başvurular iletişime geçilerek yapılması gerekmektedir.

Kırıkkale PMYO Müdürlüğü Sosyal ve Güvenlik Bilimleri: Gıda Güvenliği alanında yüksek lisans mezunu olmak. Gıda güvenliği ve gıda hijyeni ile genetiği değiştirilmiş organizmalar ve gıdalar konularında çalışmaları olmak.

Trafik Enstitüsü Müdürlüğü İletişim: Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında yüksek lisans, Gazetecilik alanında doktora yapmış olmak. Medya piyasası ve pazarlama iletişimi konularında çalışmaları olmak. İletişim Etiği alanında ders vermiş olmak.

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Trafik Enstitüsü Müdürlüğü ile Kırıkkale Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne, Anayasanın 132’nci maddesi, 4652 sayılı Polis Yüksek Öğretim Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yüksek Öğretim Personel Kanunu, 3201 sayılı Emniyet Teşkilatı Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili maddeleri ile Akademisi internet sayfasında yayınlanan Polis Akademisi Öğretim Elemanlığına Atama ve Yükseltme Kriterleri çerçevesinde(2) Öğretim Görevlisi unvanında naklen ve açıktan atama ile öğretim elemanı alınıyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum