Polisevi Asgari Ücret Maaşı İle Personel Alacak! 45 Üst Yaş Sınırı

Polisevi Asgari Ücret Maaşı İle Personel Alacak! 45 Üst Yaş Sınırı

İŞKUR iş ilanları üzerinden kamu kurum ve kuruluşlarına daimi statüde personel alımı yapılmaya devam ediliyor. Polisevi müdürlüğü yayınladığı ilanda asgari ücretle 45 üst yaş sınırlı personel alımı yapacağını duyurdu.

İŞKUR iş ilanları ile kamu kurumlarına personel alımı yapılmaya devam ediliyor. 4 Aralık 2020 tarihli ilana göre Polisevi personel alımı yapacak. Polisevi asgari ücret maaşı ile 45 üst yaş sınırlı personel alımı gerçekleştirecektir.

Personel alımı başvurusu için İş Kurumu 00005796488 iş ilan numarası kullanılacaktır. Adaylar en az ortaöğretim mezunu (lise ve dengi) olmaları gerekmektedir. Başvurular verilen ilan numarası ile birlikte 8 Aralık 2020 tarihi bitimine kadar internet ortamında yapılması istenmektedir.

polisevi.jpg

Başvuru özel şartlar

Asgari ücret ile çalıştırılmak,

Erkek Kuaförlüğü/Berberliği alanında Ustalık Belgesine sahip olmalı,

Erkek Kuaförlüğü/Berberliği alanında Usta Öğreticilik Belgesine sahip olmalı,

Kuaför Hijyen Eğitimi sertifikasının bulunması,

Erkek Kuaförlüğü/Berberliği alanında en az 3 yıllık tecrübeye sahip olmalı ve bunu sigorta bildirgesi ile belgelemeli,

En az 18 yaşından büyük, en çok da 45 yaşından gün almamış olmalı ve erkek olma şartları bulunuyor.

İlanın verildiği yerde ikamet zorunluluğu bulunuyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır.

İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR ilanları birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır. Mardin Polis Evi Müdürlüğü personel alımı yapıyor.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum