Polisevi Personel Alımı İlanları; Fetiye personel alımı yapıyor

Polisevi Personel Alımı İlanları; Fetiye personel alımı yapıyor

Polis evlerinde işe girmek isteyen adaylar personel alımı ilanlarını araştırıyor. Yeni yayınlanan ilanda Muğla Fetiye Polisevi Müdürlüğü 14 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular sadece İŞKUR tarafında alınacak.

Emniyet Müdürlüklerine Bağlı Polisevlerine personel alımı olacak mı diye araştıran adaylar için yeni ilanlar yayınlandı. Muğla Fethiye Polisevi 4 farklı branşta personel alımları yapacak. İŞKUR üzerinden başvuru yapılacaktır.

Servis komisi alımı 10 kişi başvuru şartları; En az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli Sicil kaydı belgesi sunulacaktır. Başvurular 00005520103 iş ilan numarası ile yapılacaktır. Türk vatandaşı olmak ve 18 yaşını tamamlamış olması talep arasında yer alıyor.

Bulaşıkçı alımı 2 kişi şartlar; En az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli Sicil Kaydı Belgesi sunulacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan ‘’ Hijyen Eğitim Sertifikası’’ sunulacaktır. Adaylar başvurularını 00005520187 iş ilan numarası ile yapması gerekiyor.

Izgara ustası 1 kişi şartları; En az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli Sicil Kaydı Belgesi sunulacaktır. Daha önceden iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. 00005520169 iş ilan numarası ile başvuru alınacaktır.

Oda görevlisi-turizm alımı 1 kişi şartları; En az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli Sicil Kaydı Belgesi sunulacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan ‘’ Hijyen Eğitim Sertifikası’’ sunulacaktır. İŞKUR 00005520101 iş ilan numarası ile başvuru alınacak.

Kura 15 Haziran 2020 günü saat: 14.00’ da Fethiye 2. Noterliğinde çekilecektir. Kura sonrası belirlenen asil adaylar için 16.06.2020 tarihinde saat 10.00’ da, yedek adaylar için 16 Haziran 2020 tarihinde 14.00’ da Polisevi Şube Müdürlüğümüz hizmet binası giriş katında bulunan toplantı salonunda kurumumuzca oluşturulan komisyon tarafından sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacaktır.

İlanlarda ikamet şartı aranmaktadır. Başvurular internet üzerinden yukarıda verilen ilan numaraları ile 9 Haziran 2020 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum