Polisevi ve Öğretmenevi Müdürlükleri KPSS’siz 10 Kamu İşçi Alımı

Polisevi ve Öğretmenevi Müdürlükleri KPSS’siz 10 Kamu İşçi Alımı

Polisevi ve öğretmenevleri müdürlükleri KPSS’siz 10 kamu işçi alımı İŞKUR iş ilanları yayınlayarak adaylara duyurdu. Alım 4 şehre noter kurası ile yapılacaktır. En az ilkokul en fazla lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Poliseevi ve Öğretmenevleri Müdürlükleri Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınladıkları ilanlar ile 10 kamu işçi alımı KPSS’siz yapacağını adaylara duyurdu. Alıma ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Başvuracaklar şahsen veya internet üzerinden 27 Ocak 2020 tarihi bitimine kadar yapmaları isteniyor.

Iğdır Polisevi 1 kişi 00005367625 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. İşletmelerde Hijyen Sertifikasına sahip olmak. Diksiyon Sertifikasına sahip olmak. Kişisel Gelişim Ve Eğitim Sertifikasına sahip olmak. İstenilen Meslek Alanıyla ilgili en az 6 ay tecrübe sahibi olmak ve bununla ilgili belgeleri kurumumuza ibraz etmek. Tercihen bayan olmak. Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alımı olarak yapılacaktır.

Çankırı Öğretmenevi ASO Müdürlüğü 4 kişi 00005365504 iş ilan numarası ile başvuru alıyor. İbrazı istenen Lise veya Önlisans Diploması, Çalışmışlığını gösteren çalışma belgesi, bonservis veya SGK Hizmet Dökümü olması gerekmektedir. Alım Servis elemanı alımı olarak yapılacaktır. 1 kişi beden işçisi temizlikçi en az ilkokul en fazla lise mezunu olması isteniyor. 00005365653 ilan numarası olarak yayınlandı.

Bursa Mudanya Öğretmenevi 2 kişi 00005368492 iş ilan numarası ile başvuru kabul ediyor. Lisesi mezunu olmak. Garson (Servis Elemanı) mesleğinde 1 yıl deneyimli olmak. Çalışma şekli vardiyalı ve deneme sürelidir.

Kastamonu Şerifebacı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 2 kişi 00005369043 iş lan numarası ile garson servis elemanı alımı yapacaktır. Lise, önlisans veya lisans mezunları başvuru yapabiliyor. Adli sicil kaydı, Alanında en az 1 (bir) yıl çalıştığına dair SGK hizmet dökümü, Mezuniyet belgesi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum