Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Daimi Kamu 10 İşçi Alımı Duyurusu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Daimi Kamu 10 İşçi Alımı Duyurusu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu daimi kamu 10 işçi alımı duyurusu İŞKUR üzerinden yayınladı. Alım ile ilgili detaylar ve öğrenim durumu şartları arasında neler bulunduğu adaylarla paylaşıldı. Alımda KPSS şartı aranmıyor.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu daimi kamu 10 işçi alımı İŞKUR üzerinden yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. RÜTK alımı başvurularında KPSS şartı aranmamaktadır. Alım ile ilgili şartlar ve başvuru şekli adaylarla paylaşıldı. Başvuru 17 Ocak 2020 tarihi bitimine kadar İŞKUR üzerinden verilen numaralar ile birlikte yapılması gerekiyor.

Temizlik işçisi alımı 5 kişi için; 00005351714 iş ilan numarası ile başvuru yapılması gerekiyor. Alıma en az ilkokul en fazla lise mezunu, 18 ile 35 yaş arasında bay veya bayan adaylar başvuru yapabilecektir.

Temizlik görevlisi alımı 2 kişi için; 00005351605 İŞKUR iş ilan numarası ile başvuru kabul edecektir. Bu alıma engelli olan adaylar başvuru yapabilecektir. İlkokul, Ortaokul veya Lise mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. En az %40 engelli olması ve bunu belgelemesi gerekmektedir.

Temizlik personeli alımı 3 kişi için; 00005351714 İŞKUR iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. En az ilköğretim en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecektir. 18 ile 35 yaş arasında olan adayların başvurusu alınacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum