1. HABERLER

  2. HABER

  3. Resmi Gazete 23 Ağustos 2019 Atama Kararları Yayımlandı
Resmi Gazete 23 Ağustos 2019 Atama Kararları Yayımlandı

Resmi Gazete 23 Ağustos 2019 Atama Kararları Yayımlandı

Cumhurbaşkanlığı onayı ile yürürlüğe giren atama kararları, 23 Ağustos 2019 tarihli Resmi Gazete kararları ile birlikte yayımlandı.

A+A-

Türkiye genelinde birçok kurum ve kuruluşta olmak üzere hemen her gün görev yenilemesi, görevden alma ve görev teslim etme anlamında atama kararları alınırken, alınan kararlar da Resmi Gazete’de yayımlanmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan ve onaylandıktan sonra ilgili birimlere tebliğ edildikten sonra Resmi Gazete’de yayımlanan kararlara ilişkin değişiklikler ise, yayımlandığı gün ile 15 gün sonraki süreç içerisinde, belirtilen maddelere göre yürürlüğe girmiş oluyor.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında Yeni Atamalar

23 Ağustos 2019 tarihli olarak yayımlanan Resmi Gazete atama kararlarında yer alan bilgilere göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında uygulanmak üzere farklı birimlere dair yeni görevlendirme kararları alındı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Personel Dairesi Başkanlığı görevine Necip Gülmüş’ün atandığı bilgisi ilan edildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı görevine, Kadının Statüsü Genel Müdür Yardımcısı görevinde bulunan Süreyya Erkan’ın atandığı bilgisi duyuruldu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak hizmet veren Önal İnaltekin’in görevden alındığı ilan edilirken, İnaltekin’den sonra, İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Arzu Gür’ün görevi devraldığı ilan açıklandı.

Ayrıca; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü görevinde bulunan Muhammet Örnek’in görevden alınma kararı Resmi Gazete’de yayımlanırken, Örnek’ten sonra görevi teslim alan idari personelin Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevini ifa eden Ali Gür’ün olduğu ilan edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.