Sağlık Bakanlığı 6.409 İşçi Alımı Mülakat Sonuçları

Sağlık Bakanlığı 6.409 İşçi Alımı Mülakat Sonuçları

Sağlık Bakanlığı 2 Nisan'da 6.409 işçi alımı Mülakat sonuçları yayımlandı. Adaylar asil liste ve yedek liste şeklinde sunulmuştur. Diğer Şehir ve Yerleri açıklama adresleri nereler.

Sağlık Bakanlığı 2 Nisan 2019 da 6.409 işçi alımı mülakat sonuçları yayımlandı. Adaylar asil ve yedek listeye sayfa sonundan takip edebilirler. Sözlü sınav sonuçları ilan edildi. Türkiye bütün şehirler il sağlık müdürlükleri adreslerinde duyuru yapılacaktır. Her aday kendi şehrindeki İl Sağlık Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilecektir.

Ankara şehrini yayınlıyoruz. T.C. Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Hizmet Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere Atanmaya Hak Kazanan Sürekli İşçi Adayların Sözlü Sınav Sonuçlarına Yönelik Açıklamalar.

Bakanlık taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili Yönetmelik hükümleri kapsamında ihtiyaç duyulan sürekli işçi istihdamı için yapılan Sözlü Mülakat Sınav Sonuçları ekte yer almaktadır.

Ancak Sınav sonucunda başarılı olan adayın atamasının yapılacağı anlamına gelmemektedir. Başarılı olan adayların atama işlemleri Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlanmasından sonra yapılacaktır. Bu bağlamda iş takvimine uygun olarak hareket edilecektir. İş takvimimizde belirtilen günlerde gerekli iş ve işlemlerin tarafınızdan takip edilmesi gerekmektedir.

İş bu ilan ilgililere tebligat yerine geçecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Sağlık Bakanlığı Ankara sonuçları için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum