Sağlık Bakanlığı Bireysel Danışman Alımı Yapacak! Aralık 2020

Sağlık Bakanlığı Bireysel Danışman Alımı Yapacak! Aralık 2020

Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS şartı aranmaksızın proje kapsamında bireysel danışman alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde.

Sağlık Bakanlığı, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü, Tedarik Planlama, Stok Ve Lojistik Yöntemi Dairesi Başkanlığı tarafından “Türkiye Cumhuriyeti, Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi” kapsamında personel alımı başvuru ilanı yayımladı.

Personel Alımı Başvuru Kontenjanları

Yazılım uzmanı orta düzey tam zamanlı bireysel danışman alımları kapsamında 2 kadroya personel alımı yapılacak.

Personel Alımı Başvuruları

Adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan şartlara ve kılavuzda yer alan CV örneğine uygun şekilde hazırlayacakları özgeçmişlerini ve istenen tüm bilgileri en geç 14 Aralık 2022 tarihine kadar kılavuzda yer alan e-posta adresine gönderilmesi gerekiyor.

Başvuru Mezuniyet Şartı

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümünden lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişiği olmamak, Yazılım geliştirme alanında minimum 4 yıl tecrübeli olmak,               Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak genel şartları ve diğer uzmanlık gerektiren özel şartlar bulunmaktadır.

Personel Alımı İçin Beklenen Hizmetler Nelerdir?

Sağlık Market Projesi kapsamında web tabanlı uygulamaların ve web servis projelerinin idare tarafından veya dış kaynak kullanım yoluyla geliştirilmesinde yazılım uzmanı olarak çalışması, İdare tarafından yürütülen veya dış kaynak kullanım yoluyla geliştirilecek uygulamaların gereksinim raporlarının hazırlanması istenmektedir.

Sağlık Market verilerine dayalı ihtiyaç duyulan karar destek sistemlerine yönelik geliştirme ve iyileştirme yazılımlarının yapılması, Geliştirilecek uygulamaların analiz tasarım dokümanlarının hazırlanması isteniyor.

Mevcut uygulamaların performanslarının incelenmesi, uygulamaların etkinliğinin idare adına değerlendirilmesi, İhtiyaç Planlaması, Stok yönetimi ve analizi hususunda etkili bir izleme, değerlendirme ve raporlama sisteminin kurulmasına teknik destek sağlanması gerekiyor.

Başvuru Kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.