Sağlık Bakanlığı DPB Aracılığı İle 24 Kamu Personeli Alımı Yayımladı

Sağlık Bakanlığı DPB Aracılığı İle 24 Kamu Personeli Alımı Yayımladı

Sağlık Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladığı ilan ile 24 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Alım sözlü sınavla gerçekleşecektir.

Sağlık Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 29 Nisan 2019 tarihinde yayınladığı ilan ile 24 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurular alındıktan sonra sözlü sınav ile gerçekleşecektir. Alınacaklara yüksek maaş verilecektir.

Başvurular belgelerle birlikte 29 Nisan 2019 – 17 Mayıs 2019 (mesai bitimi 18:00’a kadar) tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001.Cadde No:9 Bilkent Çankaya/Ankara adresinde bulunan Sağlık Bakanlığı Genel Evrak birimine elden ya da posta ile teslim edilecektir. Belirtilen tarihten sonra başvuru yapanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (24) personel alınacağı bildirildi.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Fakültelerin dört yıllık çeşitli bölümler mezunu olması gerekmektedir. Bilişim personeli alımı olarak gerçekleşecektir.

Ayrıca yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

Sağlık Bakanlığı 24 kamu personel alımı ilan kılavuzu için tıklayın.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum