1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sağlık Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları 15 Mart’ta Bitiyor
Sağlık Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları 15 Mart’ta Bitiyor

Sağlık Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları 15 Mart’ta Bitiyor

Sağlık Bakanlığı yayınladığı ilan ile kamu personeli alımı yapacağını duyurmuştu. O ilanda başvurular kabul edilmeye devam etmekte olup 15 Mart 2019’da sona erecektir.

A+A-

Sağlık Bakanlığı kamu personeli alımı başvuruları devam ediyor olup başvuruları 15 Mart’ta sona erecektir. Danışman olarak alımı gerçekleşecek personel proje kapsamlı olarak istihdam edilecektir.

1 Mart tarihinde yayınladığı farklı ilanlar ile proje kapsamında 47 danışman olarak kamu personeli alımı yapıyor. Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü üzerinden sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi proje üzerinden yapılmaktadır.

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesinin (SSGDP) finansmanı için Dünya Bankasından 134,3 milyon ABD Doları eşdeğeri (120 milyon Avro) tutarında bir ikraz sağlamıştır. İkraz hasılasının bir kısmı SSGDP kapsamında yapılacak mal, yapım işleri, danışmanlık dışı hizmetler ve danışmanlık hizmet alımlarının ödemelerinde kullanılacaktır.

Türkçe hazırlayacakları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonu içeren bir başvuru mektubuyla ve özgeçmişlerinde atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubu, vb. belgelerin birer fotokopisiyle birlikte en geç 15 Mart 2019 tarihinde saat 18:00’e kadar aşağıdaki adrese elden veya posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi ve saatinden sonra idaremize ulaşan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sağlık Bakanlığı 47 danışman alımı kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler