1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sağlık Bakanlığı KPSS’siz 45 Danışman Kamu Personeli Alımı Başvuruları ve Şartları
Sağlık Bakanlığı KPSS’siz 45 Danışman Kamu Personeli Alımı Başvuruları ve Şartları

Sağlık Bakanlığı KPSS’siz 45 Danışman Kamu Personeli Alımı Başvuruları ve Şartları

Sağlık Bakanlığı tarafından iki farklı ilan ile 45 danışman ve kamu personeli alımı başvuruları devam ediyor. Sağlık bakanlığı KPSS’siz kamu personeli alımı başvuru şartları nelerdir. Alım nasıl gerçekleşecektir.

A+A-

Sağlık Bakanlığı KPSS’siz 45 danışman ve kamu personeli alımı yapıyor. Sağlık Bakanlığı danışman alım şartları nelerdir. Kimler hangi şartlarda başvuru yapabiliyor. Alımlar sözlü sınav ile yapılacaktır.

Sağlık Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 29 Nisan 2019 tarihinde yayınladığı ilan ile 24 Kamu personeli alımı olarak bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurular alındıktan sonra sözlü sınav ile gerçekleşecektir. Alınacaklara yüksek maaş verilecektir.

Başvuru 17 Mayıs 2019 (mesai bitimi 18:00’a kadar) tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001.Cadde No:9 Bilkent Çankaya/Ankara adresinde bulunan Sağlık Bakanlığı Genel Evrak birimine elden ya da posta ile teslim edilecektir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (24) personel alınacağı bildirildi.

Sağlık Bakanlığı 21 halk sağlığı danışmanı alımı ve diğer danışmanlar olarak KPSS’siz kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.  T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında Alınacak Danışmanlar İçin İstihdam Duyurusu.

Başvuru Adresi: Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bilkent Yerleşkesi, Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001. Cad. No:9 Kat:5 Çankaya/Ankara 06800 Telefon: (312) 5852625 Faks: (312) 4717944 Elektronik Posta: shgm.satinalma@saglik.gov.tr olarak verilmiştir. Yeteri aday başvurusu kadar ilan açık kalacaktır. Halk sağlığı danışmanını ve diğer danışman alımları özellikleri ilan kılavuzunda yer almaktadır.

Sağlık Bakanlığı Danışman alımı için tıkla. Bilişim personeli alımı için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum