1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sağlık Bakanlığı KPSS’siz Halk Sağlığı Danışmanı Alımı Yayımladı
Sağlık Bakanlığı KPSS’siz Halk Sağlığı Danışmanı Alımı Yayımladı

Sağlık Bakanlığı KPSS’siz Halk Sağlığı Danışmanı Alımı Yayımladı

Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS’siz halk sağlığı danışmanı ve diğer danışmanlar olarak kamu personeli alımı yapacağını 26 Nisan 2019 tarihinde yayımladı. Sağlık Bakanlığı alımlarına kimler başvuru yapabiliyor.

A+A-

Sağlı Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden 26 Nisan 2019 tarihinde yayımladığı ilan ile halk sağlığı danışmanı ve diğer danışmanlar olarak KPSS’siz kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Sağlık Bakanlığı danışman alımlarına kimler hangi şartlarda başvuru yapabiliyor. T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında Alınacak Danışmanlar İçin İstihdam Duyurusu.

Başvuru Adresi: Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bilkent Yerleşkesi, Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001. Cad. No:9 Kat:5 Çankaya/Ankara 06800 Telefon : (312) 5852625 Faks : (312) 4717944 Elektronik Posta: shgm.satinalma@saglik.gov.tr olarak verilmiştir. Yeteri aday başvurusu kadar ilan açık kalacaktır. Halk sağlığı danışmanını sunuyoruz diğer danışman alımları özellikleri ilan kılavuzunda yer almaktadır.

Danışman alımı; Tıp fakültesinden lisans mezunu olmak, Halk sağlığı alanında yüksek lisans düzeyinde veya daha ileri düzeyde eğitim almış olmak, İyi düzeyde İngilizce konuşma, okuma ve yazma becerisine sahip olmak, Sağlık araştırmaları konusunda iş deneyimine sahip olmak, Kanser epidemiyolojisi alanında doktora düzeyinde eğitim almış olmak tercih sebebidir, Halk sağlığı alanında en az 5 (beş) yıl iş deneyimine sahip olmak tercih sebebidir, İstatistik alanında bilgi ve deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Halk sağlığı ve epidemiyoloji alanında eğitimci olarak görev almış olmak tercih sebebidir, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı sağlık sistemi ve halk sağlığı uygulamaları konularında bilgi ve deneyim sahibi olmak tercih sebebidir.

Sağlık Bakanlığı Danışman alımı kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum