1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sağlık Bakanlığı Proje Kapsamında 47 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Sağlık Bakanlığı Proje Kapsamında 47 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Sağlık Bakanlığı Proje Kapsamında 47 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Sağlık Bakanlığı 1 Mart 2019 tarihinde yayınladığı farklı ilanlar ile proje kapsamında 47 danışman olarak kamu personeli alımı yapıyor. Alım Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü üzerinden sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi proje kapsaml

A+A-

Sağlık Bakanlığı 1 Mart 2019 duyurusu ile proje kapsamında 47 kamu personeli alımı danışman olarak yapılmaktadır. Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü üzerinden sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi proje üzerinden yapılmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti, Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesinin  (SSGDP) finansmanı için Dünya Bankasından 134,3 milyon ABD Doları eşdeğeri (120 milyon Avro) tutarında bir ikraz sağlamıştır. İkraz hasılasının bir kısmı SSGDP kapsamında yapılacak mal, yapım işleri, danışmanlık dışı hizmetler ve danışmanlık hizmet alımlarının ödemelerinde kullanılacaktır.

Başvuru Türkçe hazırlayacakları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonu içeren bir başvuru mektubuyla ve özgeçmişlerinde atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubu, vb. belgelerin birer fotokopisiyle birlikte en geç 15 Mart 2019 tarihinde saat 18:00’e kadar aşağıdaki adrese elden veya posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi ve saatinden sonra idaremize ulaşan müracaatlar (postadan kaynaklı gecikmeler de dahil) değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sağlık Bakanlığı kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
İlgili Haberler