Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı tarafından bakanlık personelleri için 08 Ekim 2017 tarihinde yazılı bölümü gerçekleştirilen 15 Ocak 2018 ile 26 Ocak 2018 tarihleri arasında ise sözlü bölümü yapılan sınav sonuçları açıklandı.

Sağlık Bakanlığı personelleri için 09 Haziran 2017 ile 16 Haziran 2017 tarihleri arasında başvurusu işlemleri yapılan 08 Ekim 2017 tarihinde yazılı sınav kısmı gerçekleştirilen,15 ve 26 Ocak tarihleri arasında sözlü sınav kısmı gerçekleştirilen unvan değişikliği sınavı başarı sıralaması Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 13 ncü maddesi doğrultusunda belirlenerek sağlık bakanlığı resmi internet sitesinde ilan edilmiştir.

Sınava katılan Sağlık Bakanlığı personelinden sınava katılanlar yönetmelik gereği gerekçelerini de belirtmek suretiyle sınav sonuçlarının duyurulmasından yani ilan tarihinden itibaren 5 (Beş) iş günü içerisinde sınav sonuçlarına yazılı olarak itiraz edebilecekler ve beş (5) işgünü içerisinde yani engeç 2 Mart 2018 tarihi Cuma günü mesai saati bitimine kadar Bakanlık evrak birimine ulaştırılamayan itirazlar değerlendirilmeyecek.

İtiraz dilekçelerinizi şu adrese göndermeniz gerekmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No: 9 06800-Çankaya/ANKARA Kaynak.

Ünvan Değişikliği Sınavı Başarı Sıralamasını Görmek İçin tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.