1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 Kamu Personeli Alacak
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 Kamu Personeli Alacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 Kamu Personeli Alacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde istihdam edilmek üzere toplam 125 kamu personeli alımı yapılacaktır. Alıma başvuru şekli ve kadro bazda branş unvan dağılımı verilmiştir.

A+A-

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 Kamu Personeli Alımı Başvuru Usulü;

Üniversite tarafından ilan yayınlanmıştır. Başvuru süresi ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür. İlan 26 Ekim 2019 tarihinde yayınlanmıştır ve başvurular halen devam etmektedir.

Afyonkarahisar sağlık bilimleri üniversitesi hastanesinin sağlık personeli ihtiyacı karşılanacaktır. Bu kapsamda hemşire, fizyoterapist, laborant, eczacı, sağlık fizikçisi, röntgen teknisyeni, biyolog, sağlık teknikeri, ebe, psikolog ile diğer sağlık personeli alımı yapılacaktır. Açılan kadrolardan en fazla alım yapılacak olan alım hemşireliktir. Onlarca hemşire alımı yapılırken, diğer pozisyonlara bir iki gibi az sayıda alımlar yapılacaktır.

Alınacak olan kişiler sözleşmeli personel olarak istihdam edilecektir. Bu kişilerin mali hakları özel bütçe kapsamında ödenecektir. İstisnai olarak bazı kadrolara mali haklar döner sermayeden ödenecektir.

Alıma Başvuru Şartları;

Alımlar KPSS p93 ve KPSS P94 puan türleri ile yapılacaktır. Bu nedenle adaylar KPSS puanına sahip olmalıdır. Yalnızca eczacı alımında KPSS şartı aranmaz. Her bir pozisyon için ilanda özel şartlar belirtilmiştir. Başvuru yapacak olanların belirli bir mezuniyet şartını sağlaması gerekir. Pozisyona göre lisans ve ön lisans alanlarından mezuniyet şartı aranır. Yine pozisyona göre mezuniyet gibi şartlar da aranır. Adaylar başvuru yapmadan önce mutlaka şartları incelemelidir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 kamu personel alım kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.