Sağlık Bilimleri Üniversitesi en az lise mezunu 20 personel ilanı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi en az lise mezunu 20 personel ilanı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yapılacak olan kamu personeli alımları için 18 Ocak 2021 İŞKUR iş ilanları aracılığı ile günce başvuru kılavuzları yayımlandı. Noter kurası ile yapılacak olan işe alımları detayları haberimizde…

Kamu kurum ve kuruluşları dahilinde yapılmaya devam edilen daimi personel alımı ve kamu işçisi alımı ilanlarına yenileri ekleniyor! Adayların bugün itibari ile başvuru yapabilecekleri ilanların detayları açıklandı. 

Kütahya İş İlanları

Bugün tarihli İŞKUR iş ilanları aracılığı ile yayımlanan üniversite personel alımı için yayımlanan sürekli işçi alımı ilanında yer alan bilgilere göre; farklı unvan ve kontenjanlarda işe alımlar gerçekleştirilecektir. Başvurularda hak kazanan adayların Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde görevlendirilecekleri açıklanmaktadır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Adaylar; Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi daimi işçi alımı ilanları için toplamda 20 kişilik kontenjan sınırları içerisinde görevlendirilecektir.

10 kişilik kontenjan ile Temizlik Görevlisi alımı yapılacak olup; 8 kişilik kontenjan ile Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır. Ayrıca 2 kişilik kontenjan dahilinde de Temizlik Görevlisi alımı yapılacağı bilgisi ilan edilmektedir.

kutahya-saglik.jpg

Başvurular Başladı

18 Ocak 2021 İŞKUR iş ilanları aracılığı ile yayımlanan personel alımları için başvuru süreci bugün itibari ile başladı. Adaylar Türkiye İş Kurumu resmi internet adresinden, aşağıda açıklanan ilan numaraları aracılığı ile online başvuru yapacaktır.

Başvurular için son işlem tarihi 22 Ocak 2021 gün sonu olan 23:59 olarak ilan edilmektedir.

Unvan – Kontenjan ve Başvuru Şartları

Temizlik Görevlisi alımları için 10 kişilim kontenjan açıldı. Adayların en az lise mezunu olması, 18-35 yaş aralığında olması, Kütahya İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İlan numarası 00005846894’tür.

Temizlik Görevlisi alımı için ayrıca 2 kişilik kontenjan açılmaktadır. Adayların Kütahya İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, 18-35 yaş aralığında ve en az lise mezunu olması gerekmektedir. Bu başvurular için sadece engelli kamu personeli statüsüne uygun adaylar tercih edilecektir. İkan numarası 00005846846’dır.

Güvenlik Görevlisi alımları için de 8 kişilik kontenjan açılmış olup; Özel Güvenlik Temel Eğitimini tamamlamış, Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olan, 35 yaşını aşmamış, lise mezunu ve Kütahya’da ikamet eden adayların başvuruları kabul edilecektir. İlan numarası 00005846940’dır.

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum