1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli 3 Kamu Personel Alımı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli 3 Kamu Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli 3 Kamu Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3 Bilişim personeli alım ilanı 16 Nisan 2018 de yayınladı. Başvuru son 1 Mayıs 2018 tarihine kadar başvurmaları gereklidir.

A+A-

Ankara Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3 (Memur) Kamu Personeli Alım ilanı yayınladı. Ankara Gülhane Külliyesine 2 (iki), İstanbul Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesine 1 (bir) olmak üzere toplam 3 (üç) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Üniversiteye alınacak personel için şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıması gerekmektedir.

Fakülte mezunu olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Başvuru için gereken belgeler: Başvuru Formu Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı internet adresinden temin edilip doldurularak yapılacaktır.

Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı örneği (eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin onaylı örneği), Üç adet vesikalık fotoğraf ve Özgeçmiş olması gerekmektedir. İngilizce dilinde Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından (KPDS) veya Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) alınan puanı cıktısı olması gerekmektedir. Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen KPDS veya YDS dengi puanı gösterir belgenin aslı veya onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır) ve KPSS sonuç belgesi olması gerekmektedir.

Başvuru şekli ve yeri: Belgeler son başvuru tarihinin mesai bitimine kadar kuruma teslim edilmesi şarttır. Bu belgeler aslı ibraz edilmek kaydıyla Üniversitenin Personel Daire Başkanlığınca da onaylanabilir.

Başvurular Üniversite Personel Dairesi Başkanlığına 16 Nisan 2018 ile 1 Mayıs 2018 tarihleri arasında şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilişimci alım İlan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.