1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sahil Güvenlik Komutanlığı 10 Sivil Memur Alımı
Sahil Güvenlik Komutanlığı 10 Sivil Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 10 Sivil Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 5 Kasım 2018 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınlanan ilan ile 10 sivil memur olarak devlet memuru alımı yapıyor.

A+A-

Sahil Güvenlik Komutanlığına istihdam olmak üzere 10 devlet memuru alımı yapıyor. Sivil kaynaktan alınacak personeller için başvurular 12 Kasım 2018 ile 22 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bilgisayar mühendisi 1 kişi Ankara alımı için; Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu olmak.

Uluslararası ilişkiler ve andlaşmalar uzmanı 2 kişi Ankara alımı için; Fakültelerin Uluslar arası ilişkiler bölümünden mezun olmak ve buna ilave olarak YDS Sınavında en az (B) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 80 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak.

Mali İşler Uzmanı 1 kişi İstanbul alımı için; Fakültelerin Maliye bölümü mezunu olmak.

Performans ve program uzmanı 1 kişi Ankara alımı için; Fakültelerin Maliye bölümü mezunu olmak.

Gümrük İşlemleri Uzmanı 1 kişi İstanbul alımı için; Fakültelerin Gümrük İşletme, Kamu Yönetimi, İşletme veya İktisat bölümü mezunu olmak.

Performans İşlemleri Uzmanı 1 kişi İstanbul alımı için; Fakültelerin Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat veya Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü mezunu olmak.

Grafiker 1 kişi Antalya alımı için; Fakültelerin Grafik Tasarım/Tasarımı bölümü mezunu olmak.

İstatistikçi 1 kişi Ankara alımı için; Fakültelerin; İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri veya Matematik ve İstatistik bölümlerinin birinden mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (D) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 60 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak.

İstatistikçi 1 kişi İstanbul alımı için; İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri veya Matematik ve İstatistik bölümlerinin birinden mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (D) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 60 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak.

Adaylar başvurularını internet üzerinden 12 ile 22 Kasım 2018 tarihleri arasında internet adresinden yapabileceklerdir. Başvurular 12 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 14:00’de başlayacak olup 22 Kasım 2018 Perşembe günü saat 16:00’da sona erecektir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Memur Alımı ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler