1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Sakarya Belediye Başkanlığı 1 Kamu Personel Alımı
Sakarya Belediye Başkanlığı 1 Kamu Personel Alımı

Sakarya Belediye Başkanlığı 1 Kamu Personel Alımı

Sakarya Serdivan Belediyesi Kamu Personel Alım ilanı 05 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak Adaylar için başlamış olup 14 Eylül 2017 de sona erecektir. Başvurularda KPSS şartı belirtilmemiş olup adaylar başvurularını internet İş Kurumu üzerinden yapacakla

A+A-

Sakarya Serdivan belediye başkanlığı 1 kişi Mimar alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 05 Eylül 2017 itibariyle başlamış olup 14 Eylül 2017 de sona erecektir. Başvuracaklar internet işkur üzerinden başvurularını sonuçlandıra bilirler.

Alınacak personel işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Merkezi Sınav Kapsamında Alınacak Adaylar için 14 Eylül 2017 tarihinde başvurularını iş kurumu üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Mimar alımı için şartlar: İşkur ilan 00003984741 numara ile başvurmaları gerekmektedir. Adayların üniversitelerin Lisans Programlarında yer alan Mimarlık Bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca talepte 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sonuçları geçerli olup; EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvurmak için geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmemektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.