1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 18-45 Yaş 4 İşçi Alımı
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 18-45 Yaş 4 İşçi Alımı

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 18-45 Yaş 4 İşçi Alımı

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 4 işçi alımı için ilana çıkıldı. Kamu ilanı olarak yayınlanan bu alımlara başvuru yapacaklar 18 ile 45 yaş aralığında olması isteniyor.

A+A-

İŞKUR Aracılığı İle Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 4 İşçi Alımı Başvuru Şartları;

TC vatandaşı olan, 18 yaşını doldurmuş, kamudan yasaklı olmayan, belirli suçlardan hüküm giymemiş olan, askerlikle ilişiği olmayan, SGK’dan herhangi bir aylık almayan, vardiyalı çalışma düzenine uygun olan adaylar başvuru yapabilecektir. Alınacak olan adaylar temizlik görevlisi olarak istihdam edilecektir. Toplamda 4 işçi alınacaktır.

Adaylar en az ilkokul, en fazla önlisans mezunu olmalıdır. 18-45 yaş aralığında olmaları gerekir. Görevini yapmaya engel sağlık sorunları olmamalıdır. Ayrıca adayların Sapanca’da ikamet ediyor olmaları gerekir. Çünkü alınan adaylar Sapanca Meslek Yüksekokulunda istihdam edilecektir. Yukarıdaki şartları sağlayan adaylar iş için başvuru yapabilir.

Sakarya Başvuru Usulü

Üniversite tarafından ilan 14 Şubat tarihinde yayınlanacaktır. İlan tarihinden itibaren 5 gün boyunca başvuru yapılabilecektir. Son başvuru günü 18 Şubat tarihidir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Adaylar İşkur’a üye olarak elektronik ortamda başvuru yapabilir. Alo 170 üzerinden de başvuru yapmak mümkündür. İşkur il müdürlüklerine bizzat giderek de başvuru yapılabilir. İŞKUR iş ilan numarası 00005405086 ile başvuru yapılacaktır.

Şartları sağlayan adaylar önce kuraya alınacaktır. Kurada belirlenen adaylar mülakata alınacaktır. Kura çekimi noter huzurunda 26 Şubat tarihinde yapılacaktır. Kura sonuçları üniversite web sitesinden ilan edilecektir. Mülakatta başarılı olan adaylar alınacaktır. Güvenlik soruşturması başarılı sonuçlanan adaylar işe başlayacaktır. Olumsuz sonuçlanırsa yedek adaylardan alım yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.