1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Samsun Devlet Opera ve Balesi İlköğretim Mezunu Sözleşmeli
Samsun Devlet Opera ve Balesi İlköğretim Mezunu Sözleşmeli

Samsun Devlet Opera ve Balesi İlköğretim Mezunu Sözleşmeli

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tarafından 22 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan personel alımı ilanında ilkokul veya ilköğretim mezunu 4 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 22 Ağustos tarihi itibariyle başlamış olup 6 Eylül

A+A-

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 22 Ağustos 2017 tarihinde 4 atölye elemanı (realizatör, bezleme, kaşör, peruka) alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 22 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 6 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular istenilen belgelerle beraber Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü İlkadım/Samsun adresine yapılacaktır.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; diploma aslı-noter tasdikli örneği, 2 adet fotoğraf, kimlik fotokopisi, başvuru dilekçesi ve adli sicil raporu olarak belirtilmiştir.

4 atölye elemanı alımına başvuru yapabilmek için adaylarda aranan şartlar arasında; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımak, ilkokul veya ilköğretim mezunu olmak, ilgili meslek örgütlerinden alınmış en az 3 yıl deneyim sahibi olduğunu gösterir belgeye sahip olmak gerekmektedir.

İşe alımlar sınavla gerçekleştirilecektir. 11 Eylül 2017 saat 09.00’dan başlamak üzere başvuru yapan adaylara sınav yapılacaktır. Sınav yeri Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü İlkadım/Samsun olarak belirtilmiştir.

Samsun Devlet Opera ve Balesi ilköğretim mezunu 4 kamu personeli alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.