1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sanayi Bakanlığı 38 Hukukçu, Uzman, Denetçi Alımı Tarihleri
Sanayi Bakanlığı 38 Hukukçu, Uzman, Denetçi Alımı Tarihleri

Sanayi Bakanlığı 38 Hukukçu, Uzman, Denetçi Alımı Tarihleri

Sanayi Bakanlığı'na bağlı Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı 12 memur alımı, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 10 memur alımı, Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı 14 memur alımı, Serhat Kalkınma Ajansı 12 memur alımı başvuru şartları yayımlanan kılavuzda belli oldu.

A+A-

Kalkınma Ajanasları'nın çeşitli illerde istihdam edeceği memurlar derecelerine göre 4-7 bin lira arasında aylık maaş alabileceklerdir. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) kamu personeli alımı için ayrı tarih ve şekillerde başvuru yapılası istenilmektedir.

Sanayi Bakanlığı kalkınma ajansları başvuru şekli ve tarihleri:

Bakanlığın taşra teşkilatına bağlı bölgeler arası kalkınma ajanslarının memur atamasında Resmi Gazete'de farklı gün ve tarihlerde ilanlar yayımlandı. Alım ilanı yayımlayan Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) için 12 Aralık 2019'da başvurular başlayacak ve 27 Aralık'ta son bulacak. 

Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) ve Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) memur alımı için başvurular 9 Aralık'ta başlayacak. İki kalkınma ajansı için son başvuru tarihi ise 23 Aralık 2019'da son bulacak. Tüm ilanlara başvurular Sanayi Bakanlığı'nın internet sitesinden online yapılacak. 

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı 12 memur alımı haberi için tıklayın. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 10 memur alımı için tıklayın. Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı 14 memur alımı ve Serhat Kalkınma Ajansı 12 memur alımı için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.