SDÜ noter kurası ile 130 personel ilanı Resmi Gazetede

SDÜ noter kurası ile 130 personel ilanı Resmi Gazetede

16 Eylül 2020 Resmi Gazete kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından 130 kişilik kontenjan dahilinde personel alımı yapılacağı ilan edildi. Detaylar ve başvuru kılavuzu haberimizde…

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından devam eden istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 16 Eylül 2020 Resmi Gazetesi aracılığı ile Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde toplamda 130 kişilik personel alımı yapılacağı açıklandı.

Sürekli İşçi Alımı

Yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda iki farklı nitelikte olmak üzere personel alımı kategorileri ilan edildi.

Sürekli İşçi Alımı kategorisinden yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre; 62 kişilik kontenjan dahilinde Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri personeli istihdam edileceği açıklandı.

Adayların başvuru yapabilmeleri için kurum tarafından talep edilen kriterlere uygun olmaları gerekmektedir. Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri personeli alımı için adayların; Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanının Engelli Bakımı veya Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı, Hasta ve Yaşlı Bakımı veya Hasta ve Yaşlı Bakım ya da Sağlık Hizmetleri Alanının Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği alanlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

18-35 yaş şartı aranmaktadır.

Sözleşmeli Personel Alımı

SDÜ bünyesinde sözleşmeli personel alımı alanında yapılacak olan 4/B personel istihdamları için; toplamda 68 kişilik kontenjan açıldı. Alanlarına göre KPSS puan şartı talep edilen personel alımları için Eczacı alımları sırasında KPSS puanı talep edilmeyecektir.

Verilen unvan ve kontenjan bilgilerine göre; 47 Hemşire, 6 Sağlık Teknikeri, 4 Laborant, 2 Röntgen Teknisyeni, 3 Diğer Sağlık Personeli, 1 Biyolog, 1 Psikolog, 2 Eczacı ve son olarak 2 Diğer Sağlık Personeli alımı yapılacaktır.

Unvanlarına göre talep edilen eğitim ve özel başvuru şartları haberin sonunda yer alan başvuru kılavuzunda tablo halinde verilmektedir.

Başvuru Süreci

Adayların Süleyman Demirel Üniversitesi 130 personel alımı başvurularını tamamlaması için 16 Eylül 2020 tarihinden itibaren İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden başvurularını tamamlaması gerekmektedir. 

62 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri başvurusu için 00005686006 numaralı iş ilanın aracılığı ile başvuru yapılacaktır. Süleyman Demirel Üniversitesi Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezinde 28 Eylül 2020’de saat 14:00’te noter kurası çekilecektir.

Diğer başvurular ise Resmi Gazetede yayımlanan ilanın ilan tarihinden itibaren 15 gün süre ile üniversitenin resmi ik başvuru adresinden online olarak yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum