Şehir hastaneleri 688 sürekli işçi ve memur alımları

Şehir hastaneleri 688 sürekli işçi ve memur alımları

Türkiye genelinde ilan edilen İŞKUR iş ilanları ve Resmi Gazete kamu personeli alımı ilanlarında yer alan memur alımı bilgilerine göre şehir hastaneleri ve üniversite hastaneleri genelinde 688 personel alımı yapılacağı ilan edildi. Kılavuzlar ve şartlar h

Kamu personeli alımı için hem Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) hem de Resmi Gazete ilanlarını takip eden binlerce kamu personeli adayı için çok sayıda alım yapılacağı açıklandı. Şehir hastaneleri, üniversite hastaneleri ve üniversite personel alımı dahilinde toplamda 688 kişilik istihdam kontenjanı açıldı.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 600 Kamu Personeli Alımı

Sivas iş ilanları kategorisinden yayımlanan kamu personeli alım başvuru kılavuzları dahilinde iki farklı ilan açıldı. İlk ilan 400 kişilik kontenjan ile Sağlık Personeli alımı şeklinde yapılacak olup; ikinci ilan ise İŞKUR aracılığı ile yayımlanan personel alımlarını kapsıyor.

400 Sağlık Personeli Alımı 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 400 personel alımı dahilinde yapılacak olan istihdamlar için 250 Hemşire, 15 Diğer Sağlık Personeli, 5 Laborant, 96 Sağlık Teknikeri, 5 Röntgen Teknisyeni alımı yapılacağı açıklandı.

Ayrıca KPSS B grubu puan şartı olan alımlar için ayrılan 400 kontenjanın geri kalan alımları için; 2 Psikolog, 6 Fizyoterapist, 5 Eczacı, 10 Ebe, 3 Diyetisyen, 3 Biyolog unvanları ile istihdamların gerçekleştirileceği belirlendi.

2 Hazirandan itibaren 15 gün açık kalacak olan başvurulara sahip olan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 400 personel alımı detaylarına erişebilmek için ilgili haberimize ve güncel başvuru kılavuzuna erişebilirsiniz.

200 Personel Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi personel alımı dahilinde yayımlanan diğer ilanlar ise İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olup; 195 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ile birlikte 5 kişilik kontenjan ile Güvenlik Görevlisi alımı dahilinde gerçekleştirilecektir.

Artvin 8 Personel Alımı

Artvin iş ilanları kategorisinden kayıtlara geçen 8 kişilik personel alımı dahilinde 2 Güvenlik Görevlisi alımı ve ayrıca 4 Temizlik Görevlisi, 1 Marangoz ve 1 Elektrikçi alımı yapılacağı açıklanmaktadır. 5 Haziran 2020 tarihine kadar online başvuruları açık olacak ilanların İŞKUR Takip Numaraları ve detaylarına ilgili haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bozok Üniversitesi 80 Personel Alımı

Yozgat iş ilanları dahilinde ilan edilen bir diğer kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; Yozgat Bozok Üniversitesi dahilinde görevlendirilmek üzere 13 Güvenlik Görevlisi istihdma edilecek olup; ayrıca 62 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanının işbaşı yapacağı açıklanmaktadır. 5 Haziran 2020 tarihine kadar online başvurusu devam eden İŞKUR iş ilan detaylarına ilgili haberimizden erişebilirsiniz.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum